PHP tutorijali

jel ovo tvoj sajt???
mogu te tuze ili onog ciji je sajt imaju autorska prava tj MIKRO KNJIGA

mogu da me uvate znas gde ha ha. Nema to nikakve veze sa mikro knjigom ili bilo kojom drugom knjigom jer niko nema monopol nad naukom i znanjem. Sta sad niko vise zivi nesme da pise o PHP jer ima tamo neka knjiga koja ima monopol o pisanju FOR, SWITCH itd funkcijama? PHP, MySQL je otvoren kod a i da nije svako moze da pise o tome. Ja nisam prepisivao pasuse ili citave teme, a to sto mozda imamo iste naslove ili slicne, ili pak slicne recenice ili po neka slicna i mora tako jer je ista tema a ja ne mogu izmisliti toplu vodu jer je takva materija. Sta sad ako pisem for petlju trebam da izmislim drugaciju neku petlju da ne bude FOR petlja da se nebi poklopila neka recenica sa tamo nekom knjigom ili sta?
 
da al si pogresio temu za to php tutorijali su zasnovani na primerima

Pa i tu ima primera. Ja sam pokusao da ti pomognem a sad ako ti se ne dopada to sto sam ti ponudio nista. Valjda trebas biti bar ok raspolozen prema meni ako sam se vec ponudio da pomognem a ne ovako drsko sve. Mogo si napisati "hvala" ali nije to sto meni treba, meni treba samo skripte ili sta vec podrazumevas pod tim tvojim "tutorijalima" i ne bi trosili ovoliko bespotrebno ni verme a ni zivce.
 
Poslednja izmena:
Ne razumem cemu ljutnja....

@Trazim_curu_zabrak, svaka cast na materijalu, bole i mene briga kome si to maznuo, ja ucim PHP i ovo ce mi koristiti !

Imam jedno pitanje, kada si vec poceo o PHP.

Kako da uhvatim IP adresu posetioca koji klikne recimo na neko dugme na sajtu? Zanima me najlaksi nacin da ovo izvedem!

Hvala.
 

Back
Top