Da li mi neko moze reci ima li nekih iskustava sa ovim depilatorom, i kakav je?
Hvala!!!!
Hvala!!!!
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
ops:
I ja ga imam i nisam toliko odusevljena kao ti..sixx:prava stvar je-ja imam. Medjutim, moras cesto da koristis, ne zato sto ti brzo rastu dlacice, vec zato, jer ako budes koristila mesecno jednom, imaces brdo uraslih dlacica. Koristi, svaki drugi dan-nije toliko bolno, i nece ti urasti
ar dana zilet,pa par dana depilator....efikasnije je(barem meni)i nema toliko uraslih dlacica(ziletom ih malo ojacam,cisto da mogu da probiju kozu).
