Quantcast

Pfizer and BioNtech vakcina protiv koronavirusa će biti više od 90% efikasna?

Artur-II

Domaćin
Poruka
4.545
Vidi, ja sam se juce stvarno onesvestila kada sam citala o bas toj problematici
logistike i kako se to ( ovde je slucaj Nemacka) dva meseca priprema jer vakcina
mora uvek i svuda da bude na minus 60, za to su potrebni nekakvi specijalni frizideri,
onda skladistenje, centri za vakcinaciju, a to nece prepustiti kucnim lekarima, zasto, kako
ne znam i ispada da je ta logistika mnogo zahtevnija i komplikovanija od samog pronalazenja
vakcine.

U Rusiji nije vakcinisano medicinsko osoblje jer umiru svakog dana na stotine.
Новинари РТ су вакцинисани и то је снимљено. Иначе Спутник 5 захтева температуру нижу од -18 степени а не -80 као што је случај са овом биотековом.

Rayela

Legenda
Poruka
63.227
Kao da tu ima razlike. Nego sto ti krijes da su vam turski emigranti razvili tu vakcinu? Evo danas u Telegrafu ( onom imperijalistickom iz Londona) pise o emigrantskom uspehu Prof. Ugur Sahina .:rotf:
Njegova je madame ta koja je zamislila i osmislila Biontceh, a i ona je tursko dete.
55239248jpg.jpeg

Kao kruna svega adresa firme je Mainz, ulica se zove Goldgrube ( Zlatni rudnik) 12:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.