Pezo 206 gasi se povremeno i u voznji i prilikom paljenja

Žena svojevremeno navalila da kupi 207 pug pa gleda po internetu, gleda po ulici, šuška brošurama... Ja kažem ne treba ti to bolje da nemaš nikakav auto i voziš se taksijem nego to da bedinuješ svako malo. Em nemaš pojma em si žensko prevariće te. I stvarno prijateljicu joj prevarili uvalili joj neki 207 krš sa smanjenom km iz uvoza. Samo plače i popravlja.

Može nov pa voziš par god prodaš opet nov tako francuz može nikako drukčije.
Imam obrnuto iskustvo.
Kupio sam Reno i za 12 godina troškovi su mi registracija,servisi i gume.
Pre mesec dana uradio kočnice ispod 100 evra.
Ima 360 hiljada na satu i ide.
Iskreno žao mi da dam nekom za sitne pare koliko se kreću cene po oglasima.
 
Ovaj je onaj kliša sa 1.2 100 ks motorom benzinac. I glava pukla. Izbegavam da pijem kafu sa njime i da se čujemo jer me udavi šta je sve menjao na autu i dalje neće pa neće :lol:
Faktor sreća je najvažniji faktor.
Kod jednog drugara iz sela sam gledao kako majstori rade audija 2009. sa sličnom tužnom pričom.

Mene je Stojadin najviše namučio.
Imao sam posle na telefonu melodiju zvona kako vergla i samo što ne sastavi.

Postaviću taj zvuk ako nađem
 
Znaci te francuze skoro niko nije odrzavao jer su prava retkost na ulicama?
Ljudi kod nas generalno lose odrzavaju vozila ili jure delove po otpadima pa posle im kola kriva i plus nedostatak dobrih majstora i postenih i eto belaja na primeru juke sto se muci, ne govorim samo o Francuzima nego uopsteno ..a da ne govorim o losoj infrastrukturi.
 
to je pezo, nece se rijesiti problem. bolje odmah prodaj auto, uvali ga nekome
Vidi drug celi život nisam u tom seljačkom fazonu uvaljivanje u bilo kom smislu.Hebeš to!Rešit će se taj problem polako ali sigurno.Pezo ide korektno trosi solidno po ovim gradskim lošim kaubojskim kaldrmama mi ne pada na pamet kupovati noviji auto.Putevi Srbije mi ga neće odrzavati iako su im rupe i krateri po Bg na svakih 10 metara.Moraš 25 km na sat voziti da ne izgineš.Dovoljan auto za naše uslove.
 
Žena svojevremeno navalila da kupi 207 pug pa gleda po internetu, gleda po ulici, šuška brošurama... Ja kažem ne treba ti to bolje da nemaš nikakav auto i voziš se taksijem nego to da bedinuješ svako malo. Em nemaš pojma em si žensko prevariće te. I stvarno prijateljicu joj prevarili uvalili joj neki 207 krš sa smanjenom km iz uvoza. Samo plače i popravlja.

Može nov pa voziš par god prodaš opet nov tako francuz može nikako drukčije.
U drzavi Srbiji max cena auta ne sme preći 1000 eurića zbog odličnih puteva!Kaldrme i krateri na svakih 12 metara....šteta bacati pare za nešto novije....Samo krševe voziti i pomalo ih popravljati....Sve drugo katastrofa ko je često u saobracaju ..
 
Legendarni pezo 206 se gasi povremeno kod paljenja a i u voznji se zna ugasiti.Bio kod mehanicara svaku proveru uradili.Prikljucili ga na lap top gresku ne izbacuje,nije akumulator,alternator...i vratih se sa servisa sa istim kvarom....Jedan mi rece los benzin voda utrči svašta moze biti.
Problem ne reših a bio sam kod dobrih majstora....neprijatno kad se ugasi nasred raskrsnice.Ako je neko imao sličnih problema pomagajte.
Jesi probao svecice da zamenis?
I kada su menjane zadnji put uopste?
 
rotacija giphy.gif


Mario i Dule, držite se molim vas teme. Kakva teretna vozila i ostalo?! Više poruka je obrisano.
 
Jesi probao svecice da zamenis?
I kada su menjane zadnji put uopste?
Svecice menjane pre 2 godine.Pre 20.000 km.Ovaj moj mehanicar kada je ispitivao sve zivo provali da su svecice labave nekim cudom!Dotegao ih i evo 10 dana se ne gasi.Sacekat cu mesec dana i pratiti.Ako se pocne opet gasiti elektricaru ili pumpu promeniti za gorivo napamet.Gresku ne izbacuje.
A mozda je svecicama previse 20.000 km?Nisam ih promenio.
 
Svecice menjane pre 2 godine.Pre 20.000 km.Ovaj moj mehanicar kada je ispitivao sve zivo provali da su svecice labave nekim cudom!Dotegao ih i evo 10 dana se ne gasi.Sacekat cu mesec dana i pratiti.Ako se pocne opet gasiti elektricaru ili pumpu promeniti za gorivo napamet.Gresku ne izbacuje.
A mozda je svecicama previse 20.000 km?Nisam ih promenio.
One imaju rok trajanja tako oko 20-30000km ako su ove klasicne a ako one skuplje mogu da sibaju i preko 100 000km ko nista, ja cu ovih dana zameniti cim stignu na autu.
 
Veruj mi da hocu zovem sutra mehanicara.Koje da uzmem da sam siguran?20.000 km sam presao od promene ali ne znam koje su unutra i prosli mehanicar ih menjo.Mozda me i zajebo ko zna.
Neka ti potvrdi da li su svecice valjda skinuo i pogledao ako trokira u leru pa se ugasi ili tokom voznje na nizim obrtajima onda to je to.
 

Back
Top