Pevačica ŽESTOKO OSUDILA Mariju Karan

SibirskiTigar

Buduća legenda
Poruka
37.421
" Glumica Marija Karan 13. oktobra se uključila u Jutarnji program "Prve" televizije, kada je ispričala kako danas izgleda njen život na relaciji Evropa-Amerika i šta se sve dešavalo u Srbiji kada je ona prvi put prešla granice i otputovala u svet.

- Znate kako, kada sam otišla pre deset godina za London ljudi kod nas nisu ni koristili mejl, a evo sada imamo mogućnost da se čujemo preko video poziva. Mi uvek kaskamo da budemo umreženi i upućeni, ali mislim tu sam, ja sam tu. Nikada mi nije problem da dođem. Poslednji put sam radila seriju “Pet”. Govori se o nekim novim projektima, za sada imam svoju priču koju radim. Sada kada sam u Londonu, malo sam bliže, te ta hiperprodukcija može da računa na mene - izjavila je Marija uživo u programu, a gledaoci su ostali iznenađeni njenim rečima i počeli da je prozivaju na Tviteru.

Ovde u Londonu već petnaest godina imam svoje agente, a u Americi imam svog menadžera, tako da sam skoro imala audicije i nije ipak sve stalo. Inače pored glume, što je moj omiljeni posao, imam još jednu karijeru koju sam razvila u poslednje četiri godine. "
Informer



Ovako je Marija Karan govorila 2010



Ovako danas pljuje po Srbima ..... viđeno očima Jutjubera



- Ko je, bre, ona da tako lupeta?! Ovo je strašno, što čujem od jedne, kao glumice. Rođena je ovde, pa se uključila da pi*ki i ka*i po Srbima. Šta će jadna, raspuštenica. Pokondirila se, digla nos. Stvarno, ne daj Bože da sam bila tu ja bih joj pljunula jednu šlajmaru u lice. Ja to, bre, ne mogu da razumem. Pun mi je k***c više takvih! Svi su oni, kao, iznad nas, a svi potiču iz Srbije. Dosta mi je ponižavanja Srba i Srbije. Ako smo toliko loši, neka onda idu u tri lepe i da ih više ne vidimo ovde - rekla je folkerka za "Srpski telegraf".

364657_screenshot-16_f.jpg


Podsetimo, na pitanje voditelja jutarnjeg programa hoćemo li Karanovu videti u nekim domaćim projektima, s obzirom na to da u Srbiji vlada hiperprodukcija, te se snima veliki broj filmova i serija, glumica je juče rekla...

382580_ju_f.jpg


" - Znate kako, kada sam otišla pre deset godina za London ljudi kod nas nisu ni koristili mejl, a evo sada imamo mogućnost da se čujemo preko video poziva. Mi uvek kaskamo da budemo umreženi i upućeni, ali mislim tu sam, ja sam tu. Nikada mi nije problem da dođem. Poslednji put sam radila seriju “Pet”. Govori se o nekim novim projektima, za sada imam svoju priču koju radim. Sada kada sam u Londonu, malo sam bliže, te ta hiperprodukcija može da računa na mene. " Informer
 
- Ko je, bre, ona da tako lupeta?! Ovo je strašno, što čujem od jedne, kao glumice. Rođena je ovde, pa se uključila da pi*ki i ka*i po Srbima. Šta će jadna, raspuštenica. Pokondirila se, digla nos. Stvarno, ne daj Bože da sam bila tu ja bih joj pljunula jednu šlajmaru u lice. Ja to, bre, ne mogu da razumem. Pun mi je k***c više takvih! Svi su oni, kao, iznad nas, a svi potiču iz Srbije. Dosta mi je ponižavanja Srba i Srbije. Ako smo toliko loši, neka onda idu u tri lepe i da ih više ne vidimo ovde - rekla je folkerka za "Srpski telegraf".
А, ево, она Србију учини поносном. Свако ко буде прочитао, рећи ће да смо један савремен, културан народ.

Жена која је својом музиком и јавним наступима нанела једнако штете српској култури као филм Борат Казахстану.
 
Gde je deo u kom ona vređa Srbiju?
Neistinama da Srbi u 2010. nisu imali ni imejlove. Mislim, ja koji živim u periferiji Jagodine, sam slao mejlove preko dial-up modem mreže još 2001. neki drugari još krajem 90-ih.

Ne trebaju naše poznete ličnosti lagati da odakle dolaze žive pećinski ljudi, samo da bi promovisali sebe kako, eto, oni su snalažljivi i uspeli da se izvuku iz doba Jure.
 
Neistinama da Srbi u 2010. nisu imali ni imejlove. Mislim, ja koji živim u periferiji Jagodine, sam slao mejlove preko dial-up modem mreže još 2001. neki drugari još krajem 90-ih.

Ne trebaju naše poznete ličnosti lagati da odakle dolaze žive pećinski ljudi, samo da bi promovisali sebe kako, eto, oni su snalažljivi i uspeli da se izvuku iz doba Jure.
Nije ona ni rekla da niko nije koristio net , nego da danas svi koriste i da su ljudi jedni drugima daleko dostupniji zahvaljujuci tehnoloskom napretku.
 
Sve sto je rekla,dobrano ostarela i zaboravljena turbo folk pevaljka Zorica,sve je bes i zavist,prema mladoj lepoj i uspesnoj glumici Karan.
Karanova nije ni jednu ruznu rec rekla ni o srbiji ni o srbima.Sve je to zavist,ostarele folkerke,koja ide leb da jede pod stare dane ,u "Zadruzi" kod
onog nesrecnika,vlasnika prljavog "Pinka".....
 

Back
Top