Quantcast
  • Dragi prjatelji, aktivirane su push notifikacije. Uputstvo oko njih mozete naci na ovom linku. >> KLIKNI

petnica-humana biohemija

X

xina

Gost
Jel bio neko u Petnici na seminaru humane biohemije.Ako nije ako konkurisete ne razmisljajte ni o cemu drugom-za to konkurisite.Zanimljivo je , savremene teme, dobri predavaci, ne maltretiraju kao na ostalim seminarima. Posebno preporucujem onima koji planiraju da upisu medicinu, medicinsku biohemiju na Farmaceutskom u BG, molekularnu biologiju ili tome slicno...

H

HBH-polaznica

Gost
Xina, ajde mi molim te reci jesi li ti jos uvek polaznik ili sta? Mislim, ako ces biti mladji saradnik, trebalo bi da se nacrtas koji put u ISP da te vide i polaznici itd... Ili si musko, mozda? Nemoj se uvredis, ja samo pitam :wink:
Poz od polaznika i nadam se da ces doci u ma kojem svojstvu na ovaj letnji, pa da se druzimo... :)

xina

Početnik
Poruka
9
Nisam nikakav saradnik. U Petnici sam zadnji put bila 2002, tako da i ne znam da je Aca vodja,mislim da znam ko je Aca. Videla sam da pise da sam saradnik. Obrati paznju da tu pise xina neprijavljena gost, a ja sam prijavljena. Inace moja drugarica iz bivse skole ide valjda sada na HBH, ako jos uvek ide...
Pozdrav svima sa HBH
Jovana