Quantcast

Petlovo i Banovo brdo

Girl next door

Ističe se
Poruka
2.117
banovo je grad za sebe, i blize je gradu od petlovog. jel bese potlovo ono na kom je 15. gimn? ili sam pomesala....
od buseva, na banovom ih ima ohoho, a na petlovom valjda 56.
ma ja sam sa banovog, tako da sam pristrasna :P

na petlovom ima dosta zelenila. banovo je bucnije, pogotovo pozeska.
i dosta je na ceni.
ima 4 osnovne, 13. gimnaziju, hemijsku skolu, 2 bioskopa, biblioteku, in loco....

TajRad

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
170
petlovo je za penzose,onako mirno,kucice.....,a od prevoza 56,59,542,ali tu su blizu i 23,53.inache 15-a je na l.b al' to je isto.
slazem se da je bolje B.B iako zivim na P.B

ako neko hoce da menja B.B za P.B neka me cimne na private ;) :)

TajRad

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
170
*xyz*:
A sta razdvaja Petlovo b. od Labudovog? To mi nikad nije bilo jasno.
ma sve je to isti ****,ne postoji "granica",bilo je kad smo bili deca,pa tuche i to,ali nekako su kao po pravilu dobijali batine ovi sa tzv. l.brda,hehehehe,sve je to isto,nista ih ne razdvaja,l.brdo je predgradje PETLOVOG BRDA :) ;)

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
je l znate nekog ko izdaje sobu ili mu treba cimerka, en mora na banovom -petlovom brdu nego ne otvaram temu. e ako znate javite mi na mail hitno je devojci, ne meni. bash sam joj pomogla hehe al mozhda vas ima

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.