Peticija za zabranu sektske B92

grešiš ništa se ne može zabraniti ako poštuje pravila propisana od strane države,to je demokratija...
da se zabranjuje ono što smeta većini,ne bi ti danas bio član obraza,jer ga ne bi bilo...zato ćuti i uživaj u blagodetima demokratije:wink:
 
Elvin:
grešiš ništa se ne može zabraniti ako poštuje pravila propisana od strane države,to je demokratija...
da se zabranjuje ono što smeta većini,ne bi ti danas bio član obraza,jer ga ne bi bilo...zato ćuti i uživaj u blagodetima demokratije:wink:
ПА стани мало зар ви некукате стално како треба забранити ово, забранити оно, сваки клинац вам смета
 
@ BL

Bato NE MOZE SVE DA SE ZABRANI AKO SMETA VECINI...
...
Zimu ne mozes da zabranis.
Vrucinu ne mozes da zabranis.
Ne mozes da zabranis da neki ljudi navijaju za partizan
ne mozes da zabranis nekim ljudima da slusaju stranu muziku...
JEDNOSTAVNO NE MOZES.

Tvoj stav je mnogo opasan. Iskljuciv. Ekstremisticki. Isto kao talibani i alkaida... To nije dobro.
 
mrskoje:
Na ovoj stranici mozete da saljete predloge oko peticije za zabranu B92. Razlog pokretanja peticije je taj, da antisrpstvo koje taj medij siri prelazi sve granice.


Лично имам огромне примедбе на рад ТВБ92 - али уз извињење морам Ти рећи ДА СЕ ПРОТИВИМ ЗАБРАЊИВАЊУ и то из разлога што сматрам да живот по хришћанском кодексу подразумева СЛОБОДУ а суштинска слобода (бар како је теоретичари третирају) требало би да буде ДЕМОКРАТИЈА.

Увек се и свуда противим било каквом ДИКТАТУ... по мом мишљењу ТВБ 92 одавно је зарадила ОСНОВ ЗА ПОКРЕТАЊЕ ТУЖБЕ ЗБОГ ШИРЕЊА ВЕРСКЕ И НАЦИОНАЛНЕ МРЖЊЕ - а за то је по Кривичном закону предвиђена дебела казна... зато, по мом мишљењу само

треба апеловати да тужиоци раде свој посао - или их отпустити и послати у адвокатуру.
 
Inace ne treba da zabranjuju B92...nek vide ljudi kako ne treba:)

p.s. a uistinu nisu prekrsili zakon, i nemaju na osnovu cega da ga zabrane, tako da to ne dolazi u obzir, ipak je ovo civilizovana i pravna drzava....a to sto im je uredjivacka politika cesto antisrpska je druga prica...al ima i za to leka:)
 
a sto sad ne prenosi?
konkurencija, yebiga, pa biraj gde ces da gledas...

ne prenosi niko, jer nikome nije u interesu, pogotovo onima za koje bi prvo pomislio da bi prenosili...npr. TV Most, stanica koju je ranije drzao SPS (do zakona da stranke ne mogu da imaju TV), cija je skoro cela oprema konfiskovana od "domacih izdajnika"...SPS pokusava da se otarasi Slobe i poslednje sto im treba je da prenose onaj fijasko...
B92 se tu zestoko zayeb'o, ali sada je kasno...sada kada bi ukinuli te prenose, penzosi bi zakrcili ulice...
 
Zarathustra:
за Нексуса

ТВ Мост је најбизарнија ТВ коју сам видео у животу. У томе је престигла и Палму у њеним славним данима успона. :)

mislim da nije, ali se samo tako cini jer je takav stil prevazidjen neke '96., recimo... :wink:

imaju jednu dobru emisiju, a i to je iznajmljen termin, koliko sam shvatio...
i neki moji ortaci bi rekli da imaju jos jednu dobru emisiju, al' ja imam Spice, pa nisam nesto impresioniran... :)
 
Nexus 6:
a sto sad ne prenosi?
konkurencija, yebiga, pa biraj gde ces da gledas...

ne prenosi niko, jer nikome nije u interesu, pogotovo onima za koje bi prvo pomislio da bi prenosili...npr. TV Most, stanica koju je ranije drzao SPS (do zakona da stranke ne mogu da imaju TV), cija je skoro cela oprema konfiskovana od "domacih izdajnika"...SPS pokusava da se otarasi Slobe i poslednje sto im treba je da prenose onaj fijasko...
B92 se tu zestoko zayeb'o, ali sada je kasno...sada kada bi ukinuli te prenose, penzosi bi zakrcili ulice...

:D

Pa ne prenosi sad neka druga Tv stanica, jer je B92 prvi poceo sa prenosima i prenosi idu na njemu. Ne znam bas kako funcionise cela ta stvar oko prenosa, ali eto npr. LS je na B92, oni su otkupili prava za prenose i druga Tv stanica ne moze i nema prava da prenosi utakmice LS. Verovatno je slicna stvar i sa tim prenosima iz Haga.
Uostalom to i nije toliko bitno, vazno je da prenosa ima i da svi mogu da vide sta se tamo dogadja, prica, radi i kako. 8)

U svakom slucaju podrzavam Milosevica i njegovu "borbu" u Hagu, mnogo toga je isterao na cistac, smaknuo mnoge maske, dokazao mnoge lazi, isterao dosta istine na videlo. I jos nije kraj!
Svestan sam ja da on pre svega tamo brani sebe, ali time automatski brani i Srbiju, RS i srpski narod u celini, i dok je tako podrzavam ga. Mozete da pricate sta hocete, ali u Hagu se brani Srbija!
I naravno da bih voleo, i da se nadam da ce ga oslobode, a da je to posten, neutralan sud i da tamo ima pravde i postenog sudjenja tako bi i bilo, jer sve zasta ga optuzuju je smejurija, oni tamo samo opravdavaju ono sto su SAD radile na Balkanu u proslim ratovima.

A kad, i ako ga oslobode nadam se da ce neka Tv stanica da prenosi njegovo sudjenje i u Beogradu pred nasim sudom - zbog istog razloga zbog koga mi je drago sto ima prenosa iz Haga, a sve zbog mladih i dolazecih generacija i uopste javnosti u Srbiji, pa cak i zbog tih penzionera koje cesto pominjes u kontesktu prenosa sudjenja u Hagu.....u tom slucaju sudjenje u Hagu ce biti za njega malo dete u odnosu na to sto ga ceka ovde na sudjenju. 8-) Tako bi mozda donekle pravda bila zadovoljena. 8)
 
urospo:
:D

Pa ne prenosi sad neka druga Tv stanica, jer je B92 prvi poceo sa prenosima i prenosi idu na njemu. Ne znam bas kako funcionise cela ta stvar oko prenosa, ali eto npr. LS je na B92, oni su otkupili prava za prenose i druga Tv stanica ne moze i nema prava da prenosi utakmice LS. Verovatno je slicna stvar i sa tim prenosima iz Haga.
Uostalom to i nije toliko bitno, vazno je da prenosa ima i da svi mogu da vide sta se tamo dogadja, prica, radi i kako. 8)

U svakom slucaju podrzavam Milosevica i njegovu "borbu" u Hagu, mnogo toga je isterao na cistac, smaknuo mnoge maske, dokazao mnoge lazi, isterao dosta istine na videlo. I jos nije kraj!
Svestan sam ja da on pre svega tamo brani sebe, ali time automatski brani i Srbiju, RS i srpski narod u celini, i dok je tako podrzavam ga. Mozete da pricate sta hocete, ali u Hagu se brani Srbija!
I naravno da bih voleo, i da se nadam da ce ga oslobode, a da je to posten, neutralan sud i da tamo ima pravde i postenog sudjenja tako bi i bilo, jer sve zasta ga optuzuju je smejurija, oni tamo samo opravdavaju ono sto su SAD radile na Balkanu u proslim ratovima.

A kad, i ako ga oslobode nadam se da ce neka Tv stanica da prenosi njegovo sudjenje i u Beogradu pred nasim sudom - zbog istog razloga zbog koga mi je drago sto ima prenosa iz Haga, a sve zbog mladih i dolazecih generacija i uopste javnosti u Srbiji, pa cak i zbog tih penzionera koje cesto pominjes u kontesktu prenosa sudjenja u Hagu.....u tom slucaju sudjenje u Hagu ce biti za njega malo dete u odnosu na to sto ga ceka ovde na sudjenju. 8-) Tako bi mozda donekle pravda bila zadovoljena. 8)

Eto sad vise o SM ne treba pricati. To je sustina i tako je trebalo da bude pre Haga, a ne da imamo ovo sto sad imamo. Ali to je vec problem prosle garniture koji su zarad slave, love i obecanja morali da ga isporuce. Neka im je na dusu.

Sto se tice B92, Pinka i sl. Uopste ih ne treba zabranjivati. Jednostavno kad se promeni odnos snaga u Srbiji i kad bude vise ljudi koji ce misliti glavom a ne analnim otvorom, sami ce poceti da menjaju programsku politiku, bez da im iko to natura. A ako misle da ce za minuli rad sto su pljuvali po drzavi i narodu biti oslobodjeni konsekvenci, tu se grdno varaju.
 
commodore:
@ BL

Bato NE MOZE SVE DA SE ZABRANI AKO SMETA VECINI...
...
Zimu ne mozes da zabranis.
Vrucinu ne mozes da zabranis.
Ne mozes da zabranis da neki ljudi navijaju za partizan
ne mozes da zabranis nekim ljudima da slusaju stranu muziku...
JEDNOSTAVNO NE MOZES.

Tvoj stav je mnogo opasan. Iskljuciv. Ekstremisticki. Isto kao talibani i alkaida... To nije dobro.
Па ја јесам кстрем, ја то никада нисм кријо
А Магазине Европа нас назва ПРАВОСЛАВНИМ талибанима
 

Back
Top