Peticija za oslobadjanje Dr Vojislava Seselja

_39006081_seselj_vukovar_afp.jpg


Vidi glavonju, nesto mu mali ovaj slem. :rotf:

Pa to je bio najveći... 5XL...

Njemu treba kupola od tenka.... :hahaha:
 
Pa sve ja to kapiram, buraz, ali vidi, on je otisao sam i sam se odrekao slobode, niko ga nije terao, je l` tako?

Prema tome, sam ce i da izadje kad bude hteo. To jest, kad pobedi. A otkud tebi to da je pobedio? Ja vidim da sudjenje jos traje, izgleda da za sada vodi, ali ti izgleda ne znas pravila.

Kraj je kad ga sudija oznaci.

Svetski rekord u trajanju sudskog postupka. Misli o tome.
 
Podrzavas Hrvata? :zper:

Nemoj tako! :D:D
Veceg "Srbina" od njega nismo videli....samo postojanje Seselja dovodi u pitanje neke bitne istorijske cinjenice:Car Lazar mozda nije poginuo na Kosovu 1389. vec i danas zivi i radi u Holandiji i da se Loza Nemanjica nikada nije prekinula vec samo promenila naziv u Seselj
Dokaz za ove sumnje krije se u cinjenici da Srbija danas nije pod Turskom vlascu,bar veci deo njene teritorije jos nije.
Zahvaljujuci ovoj sumnji srpskom narodu ostaje nade da ce opstati, doduse ta nada je jako mala,ali sta mi Srbi imamo veliko,osim one stvari :-) (samo kada bi je jos koristili u prave stvari bilo bi na nas ko kineza.....).:mrgreen:
 
Nemoj tako! :D:D
Veceg "Srbina" od njega nismo videli....samo postojanje Seselja dovodi u pitanje neke bitne istorijske cinjenice:Car Lazar mozda nije poginuo na Kosovu 1389. vec i danas zivi i radi u Holandiji i da se Loza Nemanjica nikada nije prekinula vec samo promenila naziv u Seselj
Dokaz za ove sumnje krije se u cinjenici da Srbija danas nije pod Turskom vlascu,bar veci deo njene teritorije jos nije.
Zahvaljujuci ovoj sumnji srpskom narodu ostaje nade da ce opstati, doduse ta nada je jako mala,ali sta mi Srbi imamo veliko,osim one stvari :-) (samo kada bi je jos koristili u prave stvari bilo bi na nas ko kineza.....).:mrgreen:

Uopste nisi duhovit. Vojislav Seselj je COVEK pre svega pa potom Srbin i on zasluzuje slobodu.
 
Ko poseduje i malo ljudskog u sebi potpisace ovu peticiju. Zaboravite na sve podele, jedan covek je 2897 dana u zatvoru.

Peticiju mozete potpisati ovde: http://www.vseselj.com/index.php?pet=sign

Ne razumem, zbog cega se potpisuje peticija?
Moje licno misljenje je da je covek potpuno bespotrebno u Hagu, i da su optuzbe protiv njega potpuno smesno, ali..
On je dobrovoljno otisao tamo, priznao nadleznost tog suda, igra po njihovim pravilima.......
CEMU onda peticija?
Valjda cekamo presudu?
 
Ne razumem, zbog cega se potpisuje peticija?
Moje licno misljenje je da je covek potpuno bespotrebno u Hagu, i da su optuzbe protiv njega potpuno smesno, ali..
On je dobrovoljno otisao tamo, priznao nadleznost tog suda, igra po njihovim pravilima.......
CEMU onda peticija?
Valjda cekamo presudu?

Zasto se pravis pametan? Presuda se ne moze cekati OSAM godina. Sloboda za Seselja!
 
Ne razumem, zbog cega se potpisuje peticija?
Moje licno misljenje je da je covek potpuno bespotrebno u Hagu, i da su optuzbe protiv njega potpuno smesno, ali..
On je dobrovoljno otisao tamo, priznao nadleznost tog suda, igra po njihovim pravilima.......
CEMU onda peticija?
Valjda cekamo presudu?
Presuda je vec potpisana, samo se ceka izvrsenje.
 
Obesi se sam. :lol:

Bas se slatko smejao drug vojvoda kad je samarao prosvetne radnike. Iskidao se od smeha kad se Barovic "okliznuo o kowu od banane". Komedija od coveka. :rotf:

Potpuno ispravno, i jedno i drugo.Zar treba veci dokaz od danasnjeg strajka prosvetnih radnika, koji zele da budu kasta za sebe, da drze po 10-15 casova nedeljno i primaju plate od 50-60 000? Ma nije valjda.Naravno da takvima treba jedna preko labrnje.
 
Zasto se pravis pametan? Presuda se ne moze cekati OSAM godina. Sloboda za Seselja!

Presuda zavisi oid dokaznog postupka.U tom dokaznom postupku, koji je poznat, svoje ucesce je uzeo i Seselj i saglasio se sa njim.....
I sta je onda problem?
Seselj aktivno ucestvuje u procesu, brani se, takodje trosi vreme suda.......
Na stranu bilo sta o njegovoj krivici.
Kakva bre peticija sada?
Ceka se da li ce biti oslobodjen optuzbi.
Peticija je samo izraz poltronstva onih koji se najvise plase njegovog povratka....
 
Potpuno ispravno, i jedno i drugo.Zar treba veci dokaz od danasnjeg strajka prosvetnih radnika, koji zele da budu kasta za sebe, da drze po 10-15 casova nedeljno i primaju plate od 50-60 000? Ma nije valjda.Naravno da takvima treba jedna preko labrnje.

Ma drugo je sad kad ih klovn mirko proziva a drugo je seselj.
mirko je demokrata i ide u brisel da odgovara na upitnik u kvizu evropske unije - da li ste dovoljni dupeuvlakaci?
 
Prosvetni radnici rade sa tvojom decom. Tvojom decom!!!

Da , rade sa mojom decom........
Ali oni ne mogu i ne smeju biti iznad svih.......
Posto su na budzetu, ima da dobijaju plate i da im one zavise samo od poovecanja plata svih drugih na budzetu.....
I da se jasno razgranici...Oni sa punim fondom sati, tolika plata.Oni sa manje, procentualno manje......
Ovako je postalo smesno, i tragicno.
 

Back
Top