Peticija za oslobadjanje Dr Vojislava Seselja

Bas se slatko smejao drug vojvoda kad je samarao prosvetne radnike. Iskidao se od smeha kad se Barovic "okliznuo o kowu od banane". Komedija od coveka. :rotf:

Dobro....i šta sad? Treba li ga zato držati doživotno u zatvoru....neosuđenog??? Pa i da je bilo svedoka kad su isprebijali onu stoku...koliko bi dobio robije? Do sada bi izašao sigurno. Šiptari za jednog Srbina isečenog motornom testerom dobijaju po 1,1 godinu robije.....koliko je Šešelj ljudi presekao na pola....ili raščupao traktorom??? :rtfm:
 
Da li si ti svestan reci PRAVDA? Ako je on zlocinac to treba dokazati i osuditi ga na MAKSIMALNU KAZNU, ako je zlocinac. Ali njemu se sudi 8 (OSAM) godina i presude nema a ni Z od zlocina.

Pravda ne vazi za decu koju je odveo mudzahedinima pod noz... Oni su mrtvi, a on se tovi i mrsi mooda po holandiji... Zato ga treba drzati do smrti tamo i to da ne vidi dana. Dokazuj ti sta hoces, ali mnogo potencijalnih oceva i casnih ljudi je mrtvo, jer je taj ustaski smutljivac lagao i poslao ih u smrt. Ako to tebi nije zlocin, neka ti je na cast.
 
Pravda ne vazi za decu koju je odveo mudzahedinima pod noz... Oni su mrtvi, a on se tovi i mrsi mooda po holandiji... Zato ga treba drzati do smrti tamo i to da ne vidi dana. Dokazuj ti sta hoces, ali mnogo potencijalnih oceva i casnih ljudi je mrtvo, jer je taj ustaski smutljivac lagao i poslao ih u smrt. Ako to tebi nije zlocin, neka ti je na cast.

Tako ti da se tovis i da mrsis mooda...
 
Dobro....i šta sad? Treba li ga zato držati doživotno u zatvoru....neosuđenog??? Pa i da je bilo svedoka kad su isprebijali onu stoku...koliko bi dobio robije? Do sada bi izašao sigurno. Šiptari za jednog Srbina isečenog motornom testerom dobijaju po 1,1 godinu robije.....koliko je Šešelj ljudi presekao na pola....ili raščupao traktorom??? :rtfm:

Batali me te jeftine patetike. Nije te sramota da manipulises mrtvim ljudima da bi odbranio debelog komedijasa.

Niko ga nije tukao po usima da ide u Hag. Zbrisao je neposredno pre Djindjicevog ubistva, sto tesko da je koincidencija. U Hagu se sjajno zabavlja, ima sav luksuz i u centru je paznje, sto i zeli.
 
Yebote, ja stvarno ne kapiram ove sumanute radikale. Pa Seselj je sam otisao, dobrovoljno u Hag, u zelji da pobedi taj sud.
Dakle, kakve peticije, kakvi bakraci, sta lupetate? Kad ga pobedi, izaci ce iz suda sam isto onako kako je otisao.

Postujte zelju svog vrhovnog vodje i ostavite ga u Hagu. Do konacne pobede!

A i brate, necu valjda da potpisujem da se oslobodi jedan ustasa pored tolikih zatvorenih Srba.
 
Yebote, ja stvarno ne kapiram ove sumanute radikale. Pa Seselj je sam otisao, dobrovoljno u Hag, u zelji da pobedi taj sud.
Dakle, kakve peticije, kakvi bakraci, sta lupetate? Kad ga pobedi, izaci ce iz suda sam isto onako kako je otisao.

Postujte zelju svog vrhovnog vodje i ostavite ga u Hagu. Do konacne pobede!


A i brate, necu valjda da potpisujem da se oslobodi jedan ustasa pored tolikih zatvorenih Srba.

Ajde postedi me molim te tvojih gluperdastija. On je covek pre svega pa potom Srbin, nisi svestan reci PRAVDA, kada postanes svestan te reci javi se. Kao sto rekoh vec, da je veci Hrvat od Franje Tudjmana on ima PRAVA na SLOBODU. On je otisao da pobedi taj sud i to je I TE KAKO ucinio.
 
Yebote, ja stvarno ne kapiram ove sumanute radikale. Pa Seselj je sam otisao, dobrovoljno u Hag, u zelji da pobedi taj sud.
Dakle, kakve peticije, kakvi bakraci, sta lupetate? Kad ga pobedi, izaci ce iz suda sam isto onako kako je otisao.

Postujte zelju svog vrhovnog vodje i ostavite ga u Hagu. Do konacne pobede!

A i brate, necu valjda da potpisujem da se oslobodi jedan ustasa pored tolikih zatvorenih Srba.

Јел` се ти правиш глуп или си такав природно, а?
 
Ajde postedi me molim te tvojih gluperdastija. On je covek pre svega pa potom Srbin, nisi svestan reci PRAVDA, kada postanes svestan te reci javi se. Kao sto rekoh vec, da je veci Hrvat od Franje Tudjmana on ima PRAVA na SLOBODU. On je otisao da pobedi taj sud i to je I TE KAKO ucinio.

Pa sve ja to kapiram, buraz, ali vidi, on je otisao sam i sam se odrekao slobode, niko ga nije terao, je l` tako?

Prema tome, sam ce i da izadje kad bude hteo. To jest, kad pobedi. A otkud tebi to da je pobedio? Ja vidim da sudjenje jos traje, izgleda da za sada vodi, ali ti izgleda ne znas pravila.

Kraj je kad ga sudija oznaci.
 
_39006081_seselj_vukovar_afp.jpg


Vidi glavonju, nesto mu mali ovaj slem. :rotf:
 

Back
Top