Peticija da Srbija dobije PayPal

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Vis' vraga, davno sam se registrovao, pa se i nisam setio da sam kao drzavu iz koje sam, naveo Grcka...
A bez obzira na to, vec dugo vremena savrseno funkcionise, nemam razloga da se nesto posebno uzbudjujem. Bas me briga sto ne pise Serbia & Montenegro- nakazna tvorevina drzave koju niko ne zarezuje. Kad jednom postanemo drzava za koju cu znati koja je, onda bih voleo da to mogu i na Paypal da registrujem, ovako...

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Kad sam se prijavljivao, poceo sam sa kucanjem podataka i tako naveo moju tacnu adresu. Kad je stiglo stani-pani sa drzavom, zavrsilo se tako sto sam izabrao Grcku. Tako je proslo.
Nakon toga sam kupovao iskljucivo software za download i nikada nisam imao problema. Koliko se secam, vec sam jednom produzio registraciju.
Ima tamo opcija "Verify" ili slicno, to ne diram ni za zivu glavu, mada mi obecavaju da cu biti "certified" user pa sa vise poverenja ce baratati samnom. Neka ih, i ovako je ok.

Robertos

Zainteresovan član
Poruka
339
Nesto tu meni nije jasno. Izaberes kao drzavu Grcka, i upises svoju adresu stanovanja u SCG?! Pa kako je to moguce? Kupujes iz Grcke, a roba stize u SCG?

Dobro, posto si rekao da kupujes iskljucivo softver, verovatno bi moglo i sa necim opipljivim. Ali gde ce to stici i kako ce stici?

Cudno mi je to...

Sta bi dao za PayPal :o

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Veruj mi, tako je napisano u mom "account" na PayPal-u
Do sada sam kupovao iskljucivo software, jer me kupovina neceg drugog preko interneta ne interesuje. Nikada nisam imao nikakvih problema do sada
Kad god mi nesto treba od softwera, jednostavno "isucem" viza karticu i platim. Nakon par minuta sledi download.. :)

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Davno sam to aktivirao pa se ne secam svih detalja. Nakon toga samo kazem da hocu da kupujem, oznacim PayPal kao posredinka i ostalo "oni medjusobno odrade" a skine se sa moje visa virtuon kartice.
Koliko se secam, otvoris PayPal accoun i tamo navedes broj i tip kartice. Nakon toga koristis PayPal kad nesto placas, ako prodavac ima sa PayPal sklopljen dogovor.
naravno, nije uputno imati previse para na virtuon, jer se moze svasta desiti, obzirom da na PayPal imaju tvoje podatke, pa ako to neko provali, ode mas' u propas'

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.