Petar Lukovic i taxista

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A šta mu ti konkretno zameraš? Kritikovanje ludačke srpske politike koja glasi: teritorija, teritorija, TERITORIJA

Pa kad nam je teritorija na udaru . Ako teritorija nije vazna , sto se i druge drzave u nasem komsiluku ne raspadaju .

A zamisli ovi suludi Srbi sto su roditelji . Oni samo daca , deca , deca .
Ko da je to najvaznije .

Svasta s tobom zeno .

Nemoj da odredjujes prioritete , jer ispadas glupa .

Bez teritorije nema ni Drzave , a znas kako prolaze narodi koji nemaju Drzavu .

Ko roditelji , kojima stradaju deca .

Gospodine Luković, u vašem komšiluku proces ide unazad. U BiH aktuelna je priča o podjeli zemlje koju plasira premijer RS Milorad Dodik. Kakva su vaša promišljanja, može li se BiH raspasti tek tako i shvatate li ozbiljno Dodikovu priču?

Luković: Svet ili ono što kolokvijalno zovemo “međunarodna zajednica” ni po koju cenu neće dozvoliti da se ponovo otvori problem BiH; toliko je krvi proliveno, toliko mrtvih, toliko izgnanih, toliko likvidiranih – da je čak i primisao o nekakvoj “podjeli” refren onog fašističkog ludila koje su početkom devedesetih započeli Radovan i njegovi kasapi. Milorad Dodik pokušava da se predstavi kao mlađi Rašov sledbenik; njegova mržnja prema Sarajevu, Bosni uopšte, njegove budalaštine koje liče na šešeljevštinu – slika su i prilika Republike Šumske u kojoj samo takav Oblik Života može da bude predsednik tzv. Entiteta.

Ау, овде ме је за срце ујео ....
:evil::evil::evil:

Taj nivo s bejzbol palicama je taman onaj kome se Luković i obratio!
Dobro si se prepoznao! :super::super:

Љубо, препознао си ти усташке манире пребијања немачке породице палицама на риви у Сплиту овог лета. Гледај боље ваша посла.

Poslednja izmena od moderatora:
Да, да. Ваша историја УОПШТЕ НИЈЕ ПОЗНАТА ПО УПОТРЕБАМА ПАЛИЦА, БАТИНА, МАЉЕВА И СЛИЧНИХ АЛАТКИ ПО ГЛАВАМА ПРИПАДНИКА ДРУГИХ НАЦИЈА.

Govorio si o prošlom ljetu, a sad si već ko zna gdje. Ako nemaš ništa pametno u vezi teme, idi štrikaj. Nemoj da spamuješ.

Šta je s tobom?
Lik je meni prijetio palicom, a ne ja njemu.
I izbaci ovo krvatski. Nema smisla da skupljaš vozni park na glupostima. :mrgreen:

У прави си потпумо, нисам видео да је теби прећено. Крив сам и за оно "крватски" и повлачим реч. Али ти и даље са форама из основне школе. Уозбиљи се мало. Ај мало у живот. Прошло десет још мало па је време.

У прави си потпумо, нисам видео да је теби прећено. Крив сам и за оно "крватски" и повлачим реч. Али ти и даље са форама из основне школе. Уозбиљи се мало. Ај мало у живот. Прошло десет још мало па је време.

Eto vidiš da se može i civilizirano pričati. :ok::ok:

Ovo za fore iz osnovne škole te nisam skonto, ali nema veze.
Prošo sam ja dovoljno u životu, ne brini.
Sad mi je ljepše kod kuće sa familijom. ;)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back