Pet razloga zasto treba unistiti kapitalizam!

Pazi, razlika je u tome što feudalac uzima 15% a danas u socijalizmu je porez oko 100%.

Нетачно ... данас у Социјализму је порез 15% на приватник е... 70% је на наднице за државни сектор .. акка јавна предузећа

у Либерализму Француске Германије порез је 70%

Зато је Депардје побегао из ЛибероФрангоГерманизма у Руски финансијски рај за богате
 
Нетачно ... данас у Социјализму је порез 15% на приватник е... 70% је на наднице за државни сектор .. акка јавна предузећа

у Либерализму Француске Германије порез је 70%

Зато је Депардје побегао из ЛибероФрангоГерманизма у Руски финансијски рај за богате
Ali kad uračunaš sve vaše namete

PDV

PDK

Na kraju ispadne oko 100%.

Zato mislim da niste u poziciji da napadate bolje od sebe *feudalce*
 
Ali kad uračunaš sve vaše namete

PDV

PDK

Na kraju ispadne oko 100%.

Zato mislim da niste u poziciji da napadate bolje od sebe *feudalce*

Наше намете ?!

Па сада протествују фриленцери јер плаћају 15% .. ахоће 0% јер им Американци жишку дали да је тако у НАТОуу
 
Наше намете ?!

Па сада протествују фриленцери јер плаћају 15% .. ахоће 0% јер им Американци жишку дали да је тако у НАТОуу
Jednom na FoxNews-u je gostovao neki levičmar i pitaju ga:

"Dobro, recite mi cifru koja će vam definitivno biti dovoljna. Koji je to procenat, iznad koga nikada nećete tražiti da bude porez?"

A on nije hteo da odgovori.

Zamisli, ni 100% nije iznos poreza kojeg se želite odreći.
 
Jednom na FoxNews-u je gostovao neki levičmar i pitaju ga:

"Dobro, recite mi cifru koja će vam definitivno biti dovoljna. Koji je to procenat, iznad koga nikada nećete tražiti da bude porez?"

A on nije hteo da odgovori.

Zamisli, ni 100% nije iznos poreza kojeg se želite odreći.

70% је порез у социКАПИтализмима Европе и Америке .... Зато су сви ... као Депардје .. побегли у 'монетарне рајеве' као Русија
 
Амерички слуга наплаћује порез комунисти

1111_vietnam01-1-1000x735.jpg
 
Док се послодавци не договоре па или дигну цену трошкова живота .. где је већа надница ..

или направе исте наднице ..... па идите колико вам драго
To sve reguliše slobodno tržište

Recimo ja počnem prodavati kifle za milion eura

To samo znači da ti možeš da uletiš u biznis sa 900,000 i podsečeš kompeticiju kao Tom Green
 
Jednom na FoxNews-u je gostovao neki levičmar i pitaju ga:

"Dobro, recite mi cifru koja će vam definitivno biti dovoljna. Koji je to procenat, iznad koga nikada nećete tražiti da bude porez?"

A on nije hteo da odgovori.

Zamisli, ni 100% nije iznos poreza kojeg se želite odreći.

' Мој праунку Фриц ће да наплаћује порез од 70% и биће штурмвафен НАТО снага .. а ти виси комунсткињо '

Деда Ханс

DybOJKIU0AABe4K.jpg
 
Lele kake budaletine, kao bi da ruse kapitalizam, al da im ostane privatni stan.
Ni jedan se ne javlja da udje u kolhoz Sprcajevci, a radnicima pokloni BG kvadrate.

' Полицајац на суду добио процес против државе јер му је угрозила аријевска ауторска права... оДсад 1% свих прихода од сличних

перформанса иду фрееленсер НАЦИсти .... '

28971284-8377809-George_Floyd_a_46_year_old_black_man_died_on_Memorial_Day_as_he_-a-60_1591043584722.jpg
 
' Полицајац на суду добио процес против државе јер му је угрозила аријевска ауторска права... оДсад 1% свих прихода од сличних

перформанса иду фрееленсер НАЦИсти .... '

28971284-8377809-George_Floyd_a_46_year_old_black_man_died_on_Memorial_Day_as_he_-a-60_1591043584722.jpg
Taj žaca je isto bio za ruski narod (MAGA) kao i tvoja malenkost.
 

Back
Top