Pesmica za osnovce

Nije prvi put da se desi da ima grešaka, neprimerenih tekstova i netačno napisanih zadataka, ali ljudi drže monopol nad udžbenicima kod nas. Umesto da dobijemo besplatne, dobijamo ove, za koje svake godine pišemo primedbe i ništa. Sad će @Admin Sredoje da kaže, štrajkujte i za to :mrgreen:
У Клету, математика, има толико грешака да је језиво.

Kod nas svesno ne menjamo bar 4 godine da bi deca mogla da koriste od starije braće i sestara ili kako već..
Верујем да има таквих школа, али код нас је овако.
Колегиница има 3 сина, никако да улови бар 2 уџбеника да не мора да купује.
Осми разред, пети и други.

Monopol nad udžbenicima je njihov, Logos, Freska, Klett ... mi koristimo Zavodove udžbenike ali ni oni se nešto ne trude da konkurišu dobrim udžbenicima. Inače, mi, kao prosvetni radnici, nemamo ama baš nikakvu potrebu niti benefite jer uzimamo nečije udžbenike, još imam i posla da upisujem ko će šta d kupi, da li su platilti rate i slično...

Monopol nad udžbenicima je njihov, Logos, Freska, Klett ... mi koristimo Zavodove udžbenike ali ni oni se nešto ne trude da konkurišu dobrim udžbenicima. Inače, mi, kao prosvetni radnici, nemamo ama baš nikakvu potrebu niti benefite jer uzimamo nečije udžbenike, još imam i posla da upisujem ko će šta d kupi, da li su platilti rate i slično...
Проверено има, ти и не можеш да имаш, запели сте да деца користе старе уџбенике :lol:

Гледали смо Опстанак :mrgreen:
1696884649061.png

Belamijev Svet

Počinje rečenicu velikim slovom, a ne sa veliko slovo, ako ćemo da cepidlačimo, inače, pesničke slobode dozvoljavaju i ovakav način pisanja ... mada, da ponovim ove pesmice nema ni u jednoj Čitanci za OŠ..

Back