Pesme koje vas nerviraju

srebrna kraljica

Aktivan član
Poruka
1.543
U svakom žitu ima kukolja, pa tako i u muzici.

Postoji i nešto što skrnavi suštinski pojam muzike a to je po mom mišljenju auto-tune, nešto najiritantnije ikada. Da sam neki kriminalac, nešto...pa da me protivnički klan veže u nekom podrumu, dovoljno bi bilo da mi puste samo malo te "muzike" odmah bih sve propevala, odrukala celu svoju ekipu imena prezimena jmbg ma sve, samo da ugase ono zlo! :besna: :worth:

To mi je dakle br 1 na ovu temu i to naglašavam bez da postujem klipove, ne bih mogla toliki mazohizam.
Ali zato je vama sve dozvoljeno, objavljujte sve što vas nervira koliko god to bilo bolno za slušati. Uostalom možda i ne bude bolno, možda bude i neka pristojna pesma koja vas eto nervira iz nekog razloga. Šta god...

Neka ovo bude nešto kao... MUZIČKI DETOKS :pop:

Poslednja izmena:

Mr No

Buduća legenda
Poruka
43.591
U svakom žitu ima kukolja, pa tako i u muzici.

Postoji i nešto što skrnavi suštinski pojam muzike a to je po mom mišljenju auto-tune, nešto najiritantnije ikada. Da sam neki kriminalac, nešto...pa da me protivnički klan veže u nekom podrumu, dovoljno bi bilo da mi puste samo malo te "muzike" odmah bih sve propevala, odrukala celu svoju ekipu imena prezimena jmbg ma sve, samo da ugase ono zlo! :besna: :worth:

To mi je dakle br 1 na ovu temu i to naglašavam bez da postujem klipove, ne bih mogla toliki mazohizam.
Ali zato je vama sve dozvoljeno, objavljujte sve što vas nervira koliko god to bilo bolno za slušati. Uostalom možda i ne bude bolno, možda bude i neka pristojna pesma koja vas eto nervira iz nekog razloga. Šta god...

Neka ovo bude nešto kao... MUZIČKI DETOKS
Daj adresu, za proveru boldovanog. :kafa:

srebrna kraljica

Aktivan član
Poruka
1.543

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
33.552
Jao a još ja tražila u pretrazi.. I mislim se jedino ako je drugačije nazvano.. I tako i bi! grejtst šits :zcepanje:
Izvinjavam se onda jbg nisam mogla da znam. Obrišite ovu, nije problem, bitno da imamo gde da se detoxiramo hahah
Nisam ni ja znao na Mocinu temu, a ja sam relativno skoro takodje imao jednu
https://forum.krstarica.com/threads/da-vas-muce-muzikom-na-koju-bi-najbrze-priznali.924527/

No, šta vredi ako ne mogu olako da se nadju. To je kao i da ne postoje. Stoga, ova tema ostaje, ali dodaću u tvom uvodnom postu link ka starim temama, čisto kao referencu šta se nekad pisalo.

srebrna kraljica

Aktivan član
Poruka
1.543
Nisam ni ja znao na Mocinu temu, a ja sam relativno skoro takodje ima jednu
https://forum.krstarica.com/threads/da-vas-muce-muzikom-na-koju-bi-najbrze-priznali.924527/

No, šta vredi ako ne mogu olako da se nadju. To je kao i da ne postoje. Stogga, ova tema ostaje, ali dodaću u tvom uvodnom link ka starim temama, čisto kao referencu šta se nekad pisalo.
Ma ja kucala reči pesma muzika nervira iritira.. a trebalo je ljiga odvratnost mučenje zlostavljanje priznanje hahaha što mi se skroooz sviđa no mi nije palo na pamet

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
33.552
Ma ja kucala reči pesma muzika nervira iritira.. a trebalo je ljiga odvratnost mučenje zlostavljanje priznanje hahaha što mi se skroooz sviđa no mi nije palo na pamet
ova pretraga ovde nije tako sofisticirana kao recimo gugl koji može i da nasluti šta smo mislili... sve je u najboljem redu. Ja sam pobornik otvaranja novih tema ako stare ne mogu olako da se pronadju.

Black_star

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.965
Bruno fakin mars
smorivoje...:lol:
zeljko samardzic od milja zvan djed. :p
one njuske, prslook bend, msm, paz imena za bend & igor divlji kesten. :p
shania tvejn je dobra macka, al me nervira taj nja nja ego fazon kod zena,
veselo kao, a isprazno i muzicki i emotivno, to su americki narodnjaci, kao maja nikolic filing, transfer blama osetim,
kad dijabeticaru kad umesto insulina krknes botoks u krvotok, bazdi mi na jeftin parfem, odbojno, onako, vulgarno, bzv... :cool:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.