Pesme koje vas nerviraju

Gost 436702

sexendragsenrokenrol
Poruka
12.223
U svakom žitu ima kukolja, pa tako i u muzici.

Postoji i nešto što skrnavi suštinski pojam muzike a to je po mom mišljenju auto-tune, nešto najiritantnije ikada. Da sam neki kriminalac, nešto...pa da me protivnički klan veže u nekom podrumu, dovoljno bi bilo da mi puste samo malo te "muzike" odmah bih sve propevala, odrukala celu svoju ekipu imena prezimena jmbg ma sve, samo da ugase ono zlo! :besna: :worth:

To mi je dakle br 1 na ovu temu i to naglašavam bez da postujem klipove, ne bih mogla toliki mazohizam.
Ali zato je vama sve dozvoljeno, objavljujte sve što vas nervira koliko god to bilo bolno za slušati. Uostalom možda i ne bude bolno, možda bude i neka pristojna pesma koja vas eto nervira iz nekog razloga. Šta god...

Neka ovo bude nešto kao... MUZIČKI DETOKS :pop:

 
Poslednja izmena:
U svakom žitu ima kukolja, pa tako i u muzici.

Postoji i nešto što skrnavi suštinski pojam muzike a to je po mom mišljenju auto-tune, nešto najiritantnije ikada. Da sam neki kriminalac, nešto...pa da me protivnički klan veže u nekom podrumu, dovoljno bi bilo da mi puste samo malo te "muzike" odmah bih sve propevala, odrukala celu svoju ekipu imena prezimena jmbg ma sve, samo da ugase ono zlo! :besna: :worth:

To mi je dakle br 1 na ovu temu i to naglašavam bez da postujem klipove, ne bih mogla toliki mazohizam.
Ali zato je vama sve dozvoljeno, objavljujte sve što vas nervira koliko god to bilo bolno za slušati. Uostalom možda i ne bude bolno, možda bude i neka pristojna pesma koja vas eto nervira iz nekog razloga. Šta god...

Neka ovo bude nešto kao... MUZIČKI DETOKS
Daj adresu, za proveru boldovanog. :kafa:
 
Jao a još ja tražila u pretrazi.. I mislim se jedino ako je drugačije nazvano.. I tako i bi! grejtst šits :zcepanje:
Izvinjavam se onda jbg nisam mogla da znam. Obrišite ovu, nije problem, bitno da imamo gde da se detoxiramo hahah
Nisam ni ja znao na Mocinu temu, a ja sam relativno skoro takodje imao jednu
https://forum.krstarica.com/threads/da-vas-muce-muzikom-na-koju-bi-najbrze-priznali.924527/

No, šta vredi ako ne mogu olako da se nadju. To je kao i da ne postoje. Stoga, ova tema ostaje, ali dodaću u tvom uvodnom postu link ka starim temama, čisto kao referencu šta se nekad pisalo.
 
Nisam ni ja znao na Mocinu temu, a ja sam relativno skoro takodje ima jednu
https://forum.krstarica.com/threads/da-vas-muce-muzikom-na-koju-bi-najbrze-priznali.924527/

No, šta vredi ako ne mogu olako da se nadju. To je kao i da ne postoje. Stogga, ova tema ostaje, ali dodaću u tvom uvodnom link ka starim temama, čisto kao referencu šta se nekad pisalo.
Ma ja kucala reči pesma muzika nervira iritira.. a trebalo je ljiga odvratnost mučenje zlostavljanje priznanje hahaha što mi se skroooz sviđa no mi nije palo na pamet
 
Ma ja kucala reči pesma muzika nervira iritira.. a trebalo je ljiga odvratnost mučenje zlostavljanje priznanje hahaha što mi se skroooz sviđa no mi nije palo na pamet
ova pretraga ovde nije tako sofisticirana kao recimo gugl koji može i da nasluti šta smo mislili... sve je u najboljem redu. Ja sam pobornik otvaranja novih tema ako stare ne mogu olako da se pronadju.
 
Bruno fakin mars
smorivoje...:lol:
zeljko samardzic od milja zvan djed. :p
one njuske, prslook bend, msm, paz imena za bend & igor divlji kesten. :p
shania tvejn je dobra macka, al me nervira taj nja nja ego fazon kod zena,
veselo kao, a isprazno i muzicki i emotivno, to su americki narodnjaci, kao maja nikolic filing, transfer blama osetim,
kad dijabeticaru kad umesto insulina krknes botoks u krvotok, bazdi mi na jeftin parfem, odbojno, onako, vulgarno, bzv... :cool:
 

Back
Top