Quantcast

Pesme koje vam se sviđaju a ne uklapaju se u vaš muzički ukus

Mochi_Teodora

Ističe se
Poruka
2.776
Koja je to pesma koju volite da cujete a da se razlikuje od muzike koju inace slusate? Kojom bi iznenadili ljude oko sebe kad bi vas culi da pevusite... Pesma koju primetite zbog teksta, muzike ili emocije kojom je otpevana?
pa, jos od malena pa i sad, ostalo mi je to da slusam stranu muziku. I sad kada mi se svide neke pesme sa nase estrade, na primer Oro, Molitva, onda od onih nasih Hurricane poneka pesma, uhvatim samu sebe kako pevam i kako mi se vrti u glavi nonstop,kao ploca.

-Jelena-

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.471
pa, jos od malena pa i sad, ostalo mi je to da slusam stranu muziku. I sad kada mi se svide neke pesme sa nase estrade, na primer Oro, Molitva, onda od onih nasih Hurricane poneka pesma, uhvatim samu sebe kako pevam i kako mi se vrti u glavi nonstop,kao ploca.
Ja slusam i stranu i domacu i metal i klasicnu muziku, ali ovo ovde se jednostavno ne uklapa u moj ukus, mogu reci da me je i blam malo, mislim Tanja Savic i Grand, onda ova albanska.. ali eto, simpaticne mi pesmice.

Mochi_Teodora

Ističe se
Poruka
2.776
Ja slusam i stranu i domacu i metal i klasicnu muziku, ali ovo ovde se jednostavno ne uklapa u moj ukus, mogu reci da me je i blam malo, mislim Tanja Savic i Grand, onda ova albanska.. ali eto, simpaticne mi pesmice.
ne treba da te bude blam, stavise imas dobar sluh,tj dar da pronadjes makar nesto dobro u pesmi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.