Pesme koje idu izmedju pesama na VH1

HYPE

Domaćin
Poruka
4.613
Nadam se da znate na sta mislim, a mislim na one pesme (ne cele, uglavnom refreni) koji se pustaju na VH1 nakon 3-4 citave pesme, ili izmedju dve emisije itd... Ja znam neke, ali ne znam sve, znam npr. Jamiroquai - Cosmic Girl ili Alice In Chains - Would. Takodje sam video da ima nesto i od Green Day-a, i od Lenny Kravitz-a, i cini mi se da sam video i Rollingstonese i Pepperse.

Pa napisite imena pesama koje znate.
 
Buggles - Video killed the radio star
Cini mi se da sam videla Break on through to the other side od Doorsa
Zatim Manson - The beautiful people
Metallica - Enter Sandman
Kravitzova pesma koju si video je Are you gonna go my way...
Mislim da sam videla i nesto od Kajli Minog...valjda Can't get you out of my head :think:
 
Buggles - Video killed the radio star
Cini mi se da sam videla Break on through to the other side od Doorsa
Zatim Manson - The beautiful people
Metallica - Enter Sandman
Kravitzova pesma koju si video je Are you gonna go my way...
Mislim da sam videla i nesto od Kajli Minog...valjda Can't get you out of my head :think:

Ove su bile pre, sad su promenili set, nema mozda ni tri meseca. Bio je i Mystikal - Shake Yo Ass, Be Gees - Stayin Alive itd...

Iz ovog novog seta sam saznao jos neke, npr. Ramones - I Wanna Be Sedated, Green Day - Basket Case, Chumbawamba - Amnesia, Mick Jagger & Lenny Kravitz God Give Me Everything I Want (ipak sam Jagger, bez benda)...
 
Nadam se da znate na sta mislim, a mislim na one pesme (ne cele, uglavnom refreni) koji se pustaju na VH1 nakon 3-4 citave pesme, ili izmedju dve emisije itd... Ja znam neke, ali ne znam sve, znam npr. Jamiroquai - Cosmic Girl ili Alice In Chains - Would. Takodje sam video da ima nesto i od Green Day-a, i od Lenny Kravitz-a, i cini mi se da sam video i Rollingstonese i Pepperse.

Pa napisite imena pesama koje znate.

A sta ce ti?:think:
 
Kylie Minogue - Spinning Around/Can't Get You Out Of My Head
Christina Aguilera - Beautiful
Michael Jackson - Bad
Prince - Cream
Justin Timberlake - Cry Me A River
Destiny's Child - Independent Women
Tom Jones - Sex Bomb
Bon Jovi - Livin' On A Prayer
Queen - Don't Stop Me Now
 
Nadam se da znate na sta mislim, a mislim na one pesme (ne cele, uglavnom refreni) koji se pustaju na VH1 nakon 3-4 citave pesme, ili izmedju dve emisije itd... Ja znam neke, ali ne znam sve, znam npr. Jamiroquai - Cosmic Girl ili Alice In Chains - Would. Takodje sam video da ima nesto i od Green Day-a, i od Lenny Kravitz-a, i cini mi se da sam video i Rollingstonese i Pepperse.

Pa napisite imena pesama koje znate.

Bravo!! Kud se seti da postavis ovu temu? Ja takodje trazim jednu pesmu odatle, ali ne znam samo kako ide mmmmmmmmm....to vam ne znaci puno. :D
 

Back
Top