Pesma koja Vas najbolje opisuje

E ne moze to tako ljudi. Mislim moze ali je ABnormalno glupo to sto po neki (vecina) radi. Ajd' nek bude ova ajd' nek bude ona. Ne moze se ceo zivot opisati jednom pesmom, iz prostog razloga jer bi trebao ceo zivot da se napise, a cak i kad bi tako bilo bila bi strasno dooooooooooooooosadna. Elem za sebe bi TRENUTNO vezao Wasted years (Iron Maiden), ali samo zbog naslova................pa dobro i zbog dela texta. :wink:
 
Pa ima nekih 50-ak pesama koje mogu da opisu kako se ja osecam... Ja vec navedoh Zappa-u, no to je bila sala...

Ali postoji jedna koja moze da se primeni na svakog... Lord of the flies, barem njen refren:

'Saints and sinners,
Something within us,
We are lord of flies!

Saints and sinners,
Something willing us,
To be lord of the flies!'
 
Sad sam se setila i stihova zasto bas Bez tebe:
Tvoje su oci sasvim obicne
tvoji su koraci bez proslosti
usne kao decije
lazljive crvene
dok hodas ljudi se ne okrecu
svaleri na te ne racunaju
ruke sitne ohole
nikog ne vole.
Mirisi, haljine i pokloni
leze uz mene uz pocasti
jedan krevet navikao,
navikao na dvoje.
Grad raskosa i proleca
zene su prelepe dok prolaze,
ali medju hiljadu
ja te ne vidim.
 
sluzimo narodu:
Dobro bre Srbi lepo od vas sto se pronalazite u stranim pesmama i poistovecujete se sa njihovim pevacima ili cime vec. Ispada da nas oni bolje razumeju od nas samih. E pa ja necu tako...
Pesme koje me opisuju: Neke su zene pratile vojnike, Cukni vo drvo i Deca cveca... :evil:

ja nisam srbin :wink: :roll:
i ne razdvajam muziku po nacionalnim nivoima :twisted:
kolko znam, ona je univerzalna? ili se ja to varam?
jedva cekam da izmisle nacionalizam u muzici :twisted:
 
Keeper:
sluzimo narodu:
Dobro bre Srbi lepo od vas sto se pronalazite u stranim pesmama i poistovecujete se sa njihovim pevacima ili cime vec. Ispada da nas oni bolje razumeju od nas samih. E pa ja necu tako...
Pesme koje me opisuju: Neke su zene pratile vojnike, Cukni vo drvo i Deca cveca... :evil:

ja nisam srbin :wink: :roll:
i ne razdvajam muziku po nacionalnim nivoima :twisted:
kolko znam, ona je univerzalna? ili se ja to varam?
jedva cekam da izmisle nacionalizam u muzici :twisted:
to ,LEGENDO!! :!: :!: :!: :idea:
 

Back
Top