Pesma Evrovizije 2011!

Boris SC

Ističe se
Poruka
2.557
Predstavnik Srbije na ovom takmicenju birace se 26. februara na RTS1 od 21:00 izmedju grupe The Breez (izbor Kornelija Kovaca), Aleksandre Kovac (sama peva svoju pesmu) i Danice Radojicic Nine (izbor Kristine Kovac)...
Postujte sve novosti i vase komentare o ovogodisnjoj Pesmi Evrovizije koja se odrzava od 10. do 14. maja u Dizeldorfu u Nemackoj. :)
Ko ce biti nas predstavnik? :)
 
Poslednja izmena:
Jaoj, boli me glava od tih Kovaca... kad god ukljucim tv neko od njih troje raspipa svoj raskosni muzicki talenat. Ide mi na zivce taj elitizam. Napravis konkurs, narod izglasa i gotovo. Ako je bljak nek je bljak, ljudi birali. A ovo nametanje ukusa mi se ni malo ne dopada.
 
Jaoj, boli me glava od tih Kovaca... kad god ukljucim tv neko od njih troje raspipa svoj raskosni muzicki talenat. Ide mi na zivce taj elitizam. Napravis konkurs, narod izglasa i gotovo. Ako je bljak nek je bljak, ljudi birali. A ovo nametanje ukusa mi se ni malo ne dopada.

U potpunosti se slazem..
A ono sto me najvise nervira jeste to pokazivanje NADtalenta, ma daj, ja ne podnosim nijednu od sestara, a oca im znam sa slika..
Imaju po nekoliko pesama i oni su haos, neprevazidjeni zemlji Srbiji..
Ko god da ispadne, ocaj!!!
Cini mi se da predstavnika treba da izaberu ljudi iz cele zemlje, a ne neko namece tekst ili muziku!!
 
ma ko ga j.
napisace neku nacionalisticku, garant, samo da ide na **** nama.
tako su i jadnog Vukasina zajebali prosle godine, napisali mu groznu pjesmu i jos ga potkopali, dijaspora (skandinavci, i shvabe XD ) nije htjela glasati jer je srbin...
ma goni to u pm :lol:
 
Mozemo da pricamo sta hocemo,ali je Kovac tata za ove danasnje "kompozitore".Kornelija je upropastilo to sto je hteo da bude komercijalan i da zgrne pare,tako da se propisno degradirao.Ko sumnja u Kovaca,nek' poslusa malo B strane singlica "Korni grupe".Moj predlog je:


Njegove cerke su posebna prica i ne bih da trosim reci na ta dva nabedjena i marginalna stvorenja
 
Zašto je svake godine :think: izbor za pesmu Evrovizije jedna veoma tužna da ne kažem bljak tema :evil:?

Iz jedinstvenog razloga sto bi to trebao da bude izbor u kojem ce ucestvovati narod, koji ce glasati i birati kog predstavnika zeli da ima...
A kod nas se napravilo da nam NEKO drugi nametne izbor (u stvari napravi kao tri izvodjaca), pa kao, narod se lozi i glasa, ALI GLASA ZA ONE KOJI SU VEC NAMETNUTI :think:, jooooooj, izvrtela sam tako prostu temu :rumenko:
 
. Bez obzira, ni meni se ovaj nacin izbora ne svidja, iako nemam nista protiv njih.
slažem se sa ovim
bolje je bilo kad je na evroviziju išao pobednik sa beo vizije
mada, bolje Kornelije Kovač i njegove ćerke nego kao prošle god. što je samo bregović birao ipovrh toga izabrana najgora pesma. Na evroviziji je dobroi prošo
ne sviđa mi se što eto, mali broj kompozitora i pevača učestvuje, mada ove mogu da slušam
 
Dino Merlin Love In Rewind Eurosong 2011 Bosnia & Herzegovina

Extra je zvuk samo to mi je i trebalo sobzirom da su svasta lazirali evo dugo, ostalo me ne zanima
A pjesma je prezentovana pre nekih 45 min pa eto možete je čuti i odlična je.

Namestite na 720p mnogo je čist zvuk

[youtube]
[/youtube]

pozzz
 
Slazem se za nacin izbora, Beovizija je bila mnooogo bolja...
Btw, slusam pesme koje su do sad predstavljene u Evropi i nijedna mi ne ulazi u uvo. Katastrofalna ponuda...Dino Merlin ima simpaticnu pesmu ali je suvise njegova cak i za njega :lol: Kao da je plagirao samog sebe...
 
Iz jedinstvenog razloga sto bi to trebao da bude izbor u kojem ce ucestvovati narod, koji ce glasati i birati kog predstavnika zeli da ima...
A kod nas se napravilo da nam NEKO drugi nametne izbor (u stvari napravi kao tri izvodjaca), pa kao, narod se lozi i glasa, ALI GLASA ZA ONE KOJI SU VEC NAMETNUTI :think:, jooooooj, izvrtela sam tako prostu temu :rumenko:

Ovo je klasičan post nekoga ko pojma o pojmu nema.

Da li znaš nešto o nacionalnim izborima drugih zemalja?

Ako ne znaš raspitaj se i saznaćeš da postoji interni i festivalski način izbora. U BiH se i predstavnik i pesma izaberu voljom televizije, HRT takođe bira sam kompozitore, u Britaniji je isto, u Nemačkoj je tako bilo prošle godine, a ove godine je pozvan izvođač, u Grčkoj zavisi, ali bude ponekad, nekad ne, u Turskoj TRT izabere pevača(ili grupu) i kaže mu da sam sebi nabavi ili napravi pesmu,.....


Ovo nisu izbori za predsednika republike. ESC je takmičenje NACIONALNIH TELEVIZIJA, a ne država i svaka televizija bira kako hoće. Oni mogu da pošlaju apsolutno sve. Narod nema obavezu uopšte da glasa. To što su nam dali tu mogućnost je samo njihova dobra volja i želja za parama.
 
A sto bi nju interesovalo kako se to radi u drugim zemljama? Mozda je to zamisljeno kao takmicenje nacionalnih televizija, ali da pitamo
gradjane evrope da li je to takmicenje TVa ili drzava, sta bi rekli? Takmicar predstavlja i mene, i hocu da ga ja biram, inace neka Tijanic peva, bira, glasa i gleda.
 
Malo je apsurdno da nacionalna tv bira predstavnika bez glasanja gledalaca,a na samom takmicenju se racunaju glasovi gledalaca...

pa nije glupo... naši bi poslali neku Seku, Stoju, Zlatu il tako nekako...
pa sećate se, pre par godina se pričalo kako bi Ceca bila odličan izbor :eek: WTF?! :eek:
i prošle godine je glasalo milion grand klinki za Milana, iako je Emina imala bolju pesmu...

dakle, dati stručnjaku stvar u ruke, nikako široke narodne mase

što se Dina Merlina tiče, volim da ga slušam, i ova pesma je ok, ali ne znam koliko to može da prođe :neutral:
 

Back
Top