Pesma bez pesme

Mučim se danima da otkucam nešto ali ne ide.

Probam prvo ono veselo, ali neće osmeh da poteče, mojim prstima. Ima toga puno, no mi se nekako neda. Sramno je smejati se danas i ovde zemlji Srbiji.

Ni tužno neće iz mene, savilo se oko duše, steže i guši ali neće napolje. A nije ni pristojno, svojim ponorima gasiti radost onih koji žive danas i ovde, u zemlji Srbiji.

Ni besan više nisam, ni čašu da razbijem, ne umem. Grku reč da ne rečem jer i previše grkih, danas i ovde u zemlji Srbiji.

Istina i laž se ispreplele, da razlučim ne umem.
A laž da pišem, neću jer laži je previše,danas i ovde u zemlji Srbiji.

Tmuša neka popanula, tupost srca me boli.
Ni smeha, ni tuge, ni besa ni istine nema više.
Prazninom odzvanjaš, Srbijo.
Picsart_23-01-25_00-48-12-176.jpg

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.693
Mučim se danima da otkucam nešto ali ne ide.

Probam prvo ono veselo, ali neće osmeh da poteče, mojim prstima. Ima toga puno, no mi se nekako neda. Sramno je smejati se danas i ovde zemlji Srbiji.

Ni tužno neće iz mene, savilo se oko duše, steže i guši ali neće napolje. A nije ni pristojno, svojim ponorima gasiti radost onih koji žive danas i ovde, u zemlji Srbiji.

Ni besan više nisam, ni čašu da razbijem, ne umem. Grku reč da ne rečem jer i previše grkih, danas i ovde u zemlji Srbiji.

Istina i laž se ispreplele, da razlučim ne umem.
A laž da pišem, neću jer laži je previše,danas i ovde u zemlji Srbiji.

Tmuša neka popanula, tupost srca me boli.
Ni smeha, ni tuge, ni besa ni istine nema više.
Prazninom odzvanjaš, Srbijo.
Pogledajte prilog 1288228
Prelepo...
Svako slovo alarmom zvoni!
Istina živa...

:vzagrljaj:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.