Peščanik, Balašević...ko nam još otima Kosmet?

"Odrekao sam se pogresne pesme odavno i pre nego sto su je se drugi odrekli,a ljubav prema domovini polako sam prilagodio broju svojih godina,a kom su prva i druga cifra u medjuvremenu nacinile rokadu...
Onaj kratak period Racunanja na mene bio je sascim dovoljan da upoznam talog okupljen oko omladinskih i partijskih organizacija,i da shvatim kakvu sam im uslgu ucinio smislivsi pesmu kalvu oni nikad ne bi umeli,a kakva im je odavno potrebna"(odlomak iz Djoletove knjige "Dodir svile")
 
Odrekao se zato što je drug Tita umro a sistem se raspao.

Kasnih osamdesetih je poručivao Šiptarima "ne lomite mi bagrenje", 91 je psovao Slovence kao habzburške kerove, a posle se prešaltao na neke modernije tokove.

Čovek za sva vremena, šta reći.

Putuj Evropo,sta reci..
Zalim sto gubim vreme da tebi nerazumnom objasnim nesto neobjasnjivno za takve poput tebe,bukvalisto...
 
Svasta...te radikale treba ukinuti ljudi bi da opasaju zicom, ubijaju Z.Dj. a sad i da ne dozvole odrzavanje koncerta...sramota za srbiju i srpski narod sto takva gamad jos uvek postoji na politickoj sceni...

Вашко једна, па да ли ти уопште знаш шта пишеш, ретарду!

п.с. Ко ти је то на аватару?
 
Odrekao se zato što je drug Tita umro a sistem se raspao.

Kasnih osamdesetih je poručivao Šiptarima "ne lomite mi bagrenje", 91 je psovao Slovence kao habzburške kerove, a posle se prešaltao na neke modernije tokove.

Čovek za sva vremena, šta reći.

A zar nismo svi prolazili te faze? Ti si verovatno blagonaklono gledao na šiptarske demonstracije osamdesetih, odvajanje Slovenije, početak rata....

Mislim da su ljudi koji sa 20 godina i 50 godina misle isto - idioti. Ništa normalnije nego sazrevati, to nije sramota.
 
A zar nismo svi prolazili te faze? Ti si verovatno blagonaklono gledao na šiptarske demonstracije osamdesetih, odvajanje Slovenije, početak rata....

Mislim da su ljudi koji sa 20 godina i 50 godina misle isto - idioti. Ništa normalnije nego sazrevati, to nije sramota.
Neko sazre,neko poblesavi...Đoka je samo postao pokvaren i prodao se.
 
"Naš organizator iz Pazove nas je zvao i rekao je da, na žalost, ovog puta nismo dobrodosli u Staru Pazovu. Ja nisam dalje ulazio u detalje, zahvalio sam se i Pazova nije na putu ove godine. Znači, ako nismo dobrodošli, nadam se da ćemo moći da prođemo kroz Pazovu kolima", kaže Budimir Gođevac, izvršni producent koncertne agencije "Salajka"

Balašević za sada ne želi daje izjave.

Ne znam zašto neki ovde manipulišu Đoletovim navodnim izjavama...Lepo piše da nije ništa rekao.
Najblaže rečeno, od muve se pravi slon.
 
nije on ništa ni rekao, ali on nije koncert ni organizovao nego "Salajka"
a kako je krenulo sa određivanjem "podobno-nepodobnih", kad dođemo do slona, ode sve u tri lepe.....:x

Komšo, ne jedi se...Mislim da je sve naduvano, sve je moguće, sezona lova na birače je otvorena... Đole je suviše velika zverka da bi mu neko mogao nauditi, za njega nikakav problem ne bi bio da napravi koncert za 200 ljudi u nekom manjem prostoru...Čisto iz inata.Već je to radio, ne bi mu bio problem...
 

Back
Top