PES 5 Meridian Super Liga

ShadowRider

Aktivan član
Poruka
1.914
I najzad su pesoholichari ( www.pesoholichari.com ) uspeli da nas obraduju.Klonacno je izbacen patch koji su skoro svi cekali.

Mozete ga skinuti na http://www.pcigre.com/component/option,com_docman/task,doc_details/gid,48/Itemid,29/

-Sadržaj patcha:

Meridian Super Liga Patch ubacuje u Pro Evolution Soccer 5 umesto francuske lige,
+celu Meridian super ligu
+4 kluba: Mačva, ČSK, Mladost A, Čukarički,

Patch sadrži:
+originalne dresove
+navijačke zastave
+navijačke pesme za Crvenu Zvezdu i Partizan

Patch iz igre izbacuje:
-većinu timova Francuske lige, dok pojedine prebacuje u grupu «rest of world».


-Potrebno za instalaciju patcha

Za instalaciju patch-a je potrebano imati instaliran Pro Evolution Soccer 5. Nije potrebno imati
instaliran SuperPatch niti neki drugi patch za igru. Za instalaciju patcha je potreban DKZ studio,
koji dobijate u okviru samog patcha.


-Instalacija patcha

Sama instalacija patcha se odvija u par jednostavnih koraka:

1. Raspakujte preuzeti fajl
2. Iz fodlera u kome ste raspakovali fajl pokrenite instalaciju DkZ Studio-ia (fajl DkZ Studio.exe)
3. Nakon instalacije DkZ Studio pokrenite fajl 0_sound.dkz,i otvoriće vam se DKZ Studio.
4. U DKZ studio idete na meni Patch i opciju Apply Patch in folder
5. Otvoriće se prozor u kojem trebate izabrati direktorijum u kome je igra instalirana/dat, a to je
najčešće: C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 5\dat (obratite pažnju da trebate selektovati
dat folder)
6. Ponovite korake 3,4,5 za fajlove 0_text.dkz i e_text.dkz
7. Potrebno je da zamenite stari Option File (fajl KONAMI-WIN32PES5OPT). Potrebno je da fajl
KONAMI-WIN32PES5OPT kopirate iz foldera u kome ste raspakovali patch u sledeći folder:
My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 5\save\folder1
8. Poslednji korak, čini ubacivanje dresova. Potrebno je da iz foldera u kome ste raspakovali patch
kopirate folder "kitserver" u folder u kome vam je instalirana igra, a to je najčešće:
C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 5
9. Nakon kopiranja pokrenite fajl Setup.exe iz foldera "kitserver", i instalirajte ga.

Kada ste to uradili instalacija je gotova i možete početi da igrate Meridian Super Ligu.

Po meni,ovo treba imati svaki PES 5,skinite i probajte,fajl tezi oko 45mb
 
Patch imam vec odavno i veruj mi strava je. Samo mi je cudno sto su sacuvali marsej,a nisu lion. Ali u svakom slucaju strava je. Nego jer zna neko kad ce sledeca verzija Meridijan Super Liga petch-a. Znam da su ga pesoholicari najavili i da su rekli da ce biti veliko poboljsanje.
 
Ovaj patch je star ima skoro mesec dana, može se naći i na DVD-u časopisa Digital.
Inače u međuvremenu smo objavili i Balkan League Patch koji ubacuje timove iz Srbije, Hrvatske, Slovenije, Rumunije, Bugarske, BiH, Crne Gore i Makedonije.
 
7 сати сам га скидао и нисам погрешио.Ово је допуњена и коначна верзија МСЛ пача.Сада се ради на новом Балкан пачу,где нажалост неће бити МСЛ-а :(
 
Miki 13991:
Ово ти је права МСЛ лига,а то су само имена тимова+имена звездиних и партизанових играча...
Jeli a ono je kao ne-prava ???
Sve je to isto, uzme covjek igru, prepravi direktno iz igre u editoru sta mu treba, a sta mu nije ostavljeno u editoru, skines program da raspakujes njihov fajl (sada neznam ekstenziju niti ime programa davno sam sa tim radio) i ubacis reklame koje hoces, himne, navijacke pjesme itd i to je to.
 
Moj drug koji je velichao svoje umece u PES-u je uzeo Meridian patch i izazvao me :
1. On - Partizan Ja -Zvezda : 1-0
2. On -SCG ja -engleska : 0-2
3 On - Francuksa ja - isti : 0-2
4. On Brazil ja -isti : 1-1

A prvi put igram PES u zivotu . PATCH JE STRAVA na kvadrat !
 

Back
Top