perSIDA :D

a zamislite sedamdesetih godina, u jeku eksualne revolucije koje je pokrenula kontracptivna pilula. em izmislili kontracepciju, em eksualna revolucija (jebbu se ludi svako sa svakim) em nisu jos izmislili sidu. leeeleeee:)
 
e, pa neam pojma...al možemo da ga premerimo...
a055.gif
 
Protiv side svim mogućim sredstvima, ispiram ga rakijom i sl.
Da mi se žena zove Persida imao bih 100 godina i ne bih se seksao

šumadijska viagra (originalni recept) :lol:
- orasi
- med (bilo koje vrste)
- rakija (domaca)

jebbe deda za godine ne pita sta mislis sto sve bake placu iz sveg glasa kad ode neki deda?
ode i šumadinac :mrgreen:
 

Back
Top