Perfect World

miXed

Iskusan
Poruka
6.560
Minimum Requirements
spacer.gif
top-left.gif
top%28x%29.gif
top-right.gif
Operating System​
:​
Windows ME/2000/XP/Vista*
CPU​
:​
Celeron 800Mhz and above
Memory​
:​
256MB or higher
Graphic Display​
:​
32Mb Video memory, supports 3D graphic acceleration
Sound Card​
:​
Support DirecX8.1 or Higher
Hard Disk Space​
:​
2.5G disk space
Control Device​
:​
Mouse and Keyboard
Internet Connection​
:​
56K Dial-Up



Recommended Specification
spacer.gif
top-left.gif
top%28x%29.gif
top-right.gif
Operating System​
:​
Windows ME/2000/XP/Vista*
CPU​
:​
Pentium 4 Processor 2.4Ghz
Memory​
:​
1Gb or higher
Graphic Display​
:​
Geforce4 3D Accelerator, DirectX–9.0c
Sound Card​
:​
Support DirecX8.1 or Higher
Hard Disk Space​
:​
2.5G disk space
Control Device​
:​
Mouse and Keyboard
Internet Connection​
:​
Broadband/ADSL/Cable

Size of download : 2.21gb ( jbg sta se mora mora se,ja vishe ne mogu da trazhim )

Prelepa igra.......

Screenshots : http://www.perfectworld.com.my/downloads/screenshots/002-01.jpg
Screenshots: http://www.perfectworld.com.my/downloads/screenshots/002-01.jpg

Ja se i dalje razmishljam vredi li skidati sve to......

site : http://www.perfectworld.com.my/
 
hmmmzzz..... pominjao sam 2-3 puta ovu igru, al ****** izgleda dok je neko od ovih likova sto su "stalni" ne pomene ko da je i nema... igra je dobra, grafika nije nesto ( da se ne lazemo , ja kad sam video screenshootove mislio sam da je necu igrati ni u bunilu).
Dalje, odlicno je odradjen sistem igre( questovi i ta sranja, i ima ih zilion) na pocetku malo izgelda konfuzno ali je igra vrlo jednostavna, i nece biti situacija kad ne znate sta da radite. Postoji dosta razlicitih "build-ova" za svakog lika, tako da ga mozete napraviti bas onako kako ocete.....nuker,tank,hybrid....itd.
Vrlo je zanimljiv sistem craftovanja...skuljanja trava...materijala i tako to.
Jedna vrlo bitna stvar : BUG-ova NEMA!!! ...znaci nema prolazenja kroz zidove zbog laga i takvih gluposti(kao na primer u archlord-u).
Zamerku imam samo jednu: svo vreme u igri cete kuburiti sa parama jer potioni kostaju jako puno.<<< sto vas automatski tera na itemmall, koji kad se sve sabere i nije skup, ali da bi kupili nesto iz Srbije moracete da ostavljate br telefona, da vas zovu da bi potvrdili order...dobro da ne tupim o placanju, i onako nikom nije drago :).
Sve u svemu igra je svakako vise od ocekivanog za jedan kineski RPG.
Ako neko zeli da se prikljuci neka ide na server DELPHI (ne mora , ali tamo su svi nasi ljudi :), a i ping je 99% vremena manji nego na ORACLE serveru).

Khm.. jos jedna preporuka, human warrior sa FIST okupacijom je najbolji sto se tice skupljanja para, jer mu skillovi omogucuju da trosi veoma malu kolicinu potiona.

Ja sam inace Archer-nuker , na Delphi-ju. GN: Bizzare, ali u zadnje vree nesto ne igram posto nemogu da kupim nijedan skill vec 15 level-a.
Guild: Sanctuary<<< osrednji Guild sa nasim ljudima.

I jos nesto svake nedelje je rat, znaci guild ima nedelju dana da objavi rat nekome, da bi se u petak ili u subotu krljali za teritoriju, koju kad osvojite dobijte 180 mil. gold-a a kad se ulogujete u igru i vidite da za veoma tezak quest dobijate 7-10k golda, onda cete shvatiti o prednostima osvojene teritorije.
Rat je isto odlicno odradjen.
 

Back
Top