Педерска парада

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

:) :(

Početnik
Poruka
44
Здрава омладина Србије је покренула кампању против педерске параде:
77537997.png

79601701.png

17134921.png

83301343.png

draganbjelogrlic.png


ВИДЕО СПОТОВИ
 
Omladina koja uz sliku oca dvoje dece, ma kakva budala bio, lepi epitet ***** je sve samo ne zdrava.
Shvatam i razumem da pojedinci vape za pažnjom jer su inače totalno marginalizovani i apsolutno nebitni za sve osim svoje ukućane ali da neko bude toliko jadan da mora da koristi pedere da se samopromoviše jer ga drugačije ne bi primetili je ipak dno-dna. Ma šta mi mislili o paradi ona se ne zaustavlja šarenim sličicama i video-klipovima već se izađe pa se suprotstavi tim učesnicima povorke ... ovo je ipak samo patetika i to patetika koja se kosi sa Pravilnikom foruma, član o reklamiranju :lol:
 
Ne znam za pedersku paradu, ali pederski lobi je veoma jak. Pederski lobi nam je postavio pedera na vlasti (Tadiju), ali ne samo nama vec i Hrvatima - Sanadera, i Makedoncima takodje....

Proverio si da je *****? :lol::zcepanje: E blago tebi! Ja ga za toliko vremena u stranci videh samo sa ženskim svetom a ti odmah ubo u centar i saznao mračnu tajnu i to samo putem interneta :rotf: Da mi je tvoja pamet :lol:

Kako volim vas što umišljate da su stvari iz Tabloida, Kurira i Trećeg oka sušta i nepobitna istina :zaljubljena: Vi ste genijalci ! Nego, šta ti dođe Krstan? :rotf: :mrgreen:
 
Proverio si da je *****? :lol::zcepanje: E blago tebi! Ja ga za toliko vremena u stranci videh samo sa ženskim svetom a ti odmah ubo u centar i saznao mračnu tajnu i to samo putem interneta :rotf: Da mi je tvoja pamet :lol:

Kako volim vas što umišljate da su stvari iz Tabloida, Kurira i Trećeg oka sušta i nepobitna istina :zaljubljena: Vi ste genijalci ! Nego, šta ti dođe Krstan? :rotf: :mrgreen:

I ja isto :think:...sa nekim maloletnim pratiljama :rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top