pedala milosrdja

Možda je ova tema mogla i na ozbiljan deo,
ali ja ipak želim da bude ovde.
Dakle, pitanje je jednostavno: da li ste nekoga ostavili zarad "viših ciljeva", ono kao "za njegovo/njeno dobro" ili tome slično...
Znate već na šta mislim pa da čujem vaše cenjene stavove.:znamiguje:

Nisam nikada jer bi to znacilo da omalovazavam samu sebe.
 
Možda je ova tema mogla i na ozbiljan deo,
ali ja ipak želim da bude ovde.
Dakle, pitanje je jednostavno: da li ste nekoga ostavili zarad "viših ciljeva", ono kao "za njegovo/njeno dobro" ili tome slično...
Znate već na šta mislim pa da čujem vaše cenjene stavove.:znamiguje:

Ne,ali sam ostala s nekim za njegovo dobro
Mislim ako računate ove detinjarije :)
 
jednom sam to uradila i bas ono osecala se jadnom kada sam shvatila da to nisam uradila zbog njega vec zbog svoje sebicne guzice i svog straha..ipak oprostio mi je pa je sve bilo dobro.Na kraju on je ispao covek a ja govance..a sta ces..
ustvari ne..ne..uradila sam to jos par puta,ali uvek sam volela da mislim kako je to za njihovo dobro,ne bi njemu bilo lepo sa mnom i takva sr anja..a uvek sam osecala krivicu i cudnu muku kada je trebalo nekoga da ostavim..bljak mi je to..i ako znam da doticnu osobu necu previse ni povrediti opet..ostane neki hejt na meni,a ja nevolim da me mrze..
 
Poslednja izmena:
svidja mi se ovaj izraz
moram ga implementirat' u svoj vokabular :)

a da, nikad nisam bila toliko hrabra da uradim to
al to svakako treba uraditi kad vidis da vise ne može i da se uprkos ljubavi vrtite u krug
al to sam može mudonja, a ja nisam mudonja
 
Možda je ova tema mogla i na ozbiljan deo,
ali ja ipak želim da bude ovde.
Dakle, pitanje je jednostavno: da li ste nekoga ostavili zarad "viših ciljeva", ono kao "za njegovo/njeno dobro" ili tome slično...
Znate već na šta mislim pa da čujem vaše cenjene stavove.:znamiguje:

Ova fraza "za tvoje dobro" je postala tako izlizana, ali i dalje odličan izgovor. U stvari, nikada ništa ne radimo zbog tamo nekog, uvek zbog sebe i za sebe... samo treba biti čovek, pa tako i reći.
 
svidja mi se ovaj izraz
moram ga implementirat' u svoj vokabular :)

a da, nikad nisam bila toliko hrabra da uradim to
al to svakako treba uraditi kad vidis da vise ne može i da se uprkos ljubavi vrtite u krug
al to sam može mudonja, a ja nisam mudonja

Mudonja si ti, i to kakav. Samo kad se tood tebe ne traži...
 
Možda je ova tema mogla i na ozbiljan deo,
ali ja ipak želim da bude ovde.
Dakle, pitanje je jednostavno: da li ste nekoga ostavili zarad "viših ciljeva", ono kao "za njegovo/njeno dobro" ili tome slično...
Znate već na šta mislim pa da čujem vaše cenjene stavove.:znamiguje:

...Znam na šta misliš,pa da skratim priču,nisam ostavio ali sam bio ostavljen zbog viših ciljeva(gajba u Ns-u,dobra kola,posao bla.bla bla)...
...i iskren da ti budem teško sam to podneo...
 
nadam se da si kasnije shvatio da si ipak imao srece.

....znam u pravu si ali tu količinu bola koju sam osetio zbog stvari na koje nisam mogao da utičem,veruj mi ne bih mogao ponovo da podnesem....
...osetio sam se poniženim jer sam dao celog sebe,svim srcem,sve ono što ja vredim kao čovek,a zauzvrat ona je tražila materijalne vrednosti...
...i onda ti šatro kaže ostaćemo prijatelji zar ne,mislim šta reći...
...ali što je najgore ne mogu da izbijem iz glave boju njezinih nebesko plavih očiju..
 
A pa da, "viši ciljevi"..... posao, stan, karijera, bolji grad, ovde severac duva mnogo.....
Najteže im je reći "ne volim te, gadiš mi se, ne trebaš mi, al' mi milo da gledam kako me neko obožava";
A opet, najteže je i prihvatiti da te neko ne voli.
 

Back
Top