pedala milosrdja

Dakle, pitanje je jednostavno: da li ste nekoga ostavili zarad "viših ciljeva", ono kao "za njegovo/njeno dobro" ili tome slično...
Znate već na šta mislim pa da čujem vaše cenjene stavove.:znamiguje:

Ne,
ono 'previshe si dobra za mene' 'ja sam losh momak, za tebe je neko bolji' i sl.
vishe puta sam video slicne scene na filmovima i uvek mi se smrachilo :)
 
Nisam..i volim da mi se jasno kaze kako stvari stoje...ne volim kad neko sebi dozvoljava da u moje ime odlucuje sta mogu da podnesem, cime mogu da se nosim...
Mada neki ljudi se nalaze u specificnim zivotnim situacijama, imaju turbulentan zivot (rat, izbeglistvo, nostalgija, razni psihicki problemi, osecaj nepripadanja ..itd..)..nezadovoljni sobom biraju neki drugi put...mada sve je to opet do karaktera..bice da su neki ljudi jednostavno slabi....
Ostavila sam nekoga koga sam jako volela za nase dobro..pomoc moja se nije prihvatala, sam nije zeleo, znao kako da si pomogne...i tako..tjorak...:aha:
 
Nisam toliko losa da bi nekom bilo bolje i bez mene...
Šta više... ti si božanstvena :aha:
:lol:
Nisam..i volim da mi se jasno kaze kako stvari stoje...ne volim kad neko sebi dozvoljava da u moje ime odlucuje sta mogu da podnesem, cime mogu da se nosim...
Mada neki ljudi se nalaze u specificnim zivotnim situacijama, imaju turbulentan zivot (rat, izbeglistvo, nostalgija, razni psihicki problemi, osecaj nepripadanja ..itd..)..nezadovoljni sobom biraju neki drugi put...mada sve je to opet do karaktera..bice da su neki ljudi jednostavno slabi....
Ostavila sam nekoga koga sam jako volela za nase dobro..pomoc moja se nije prihvatala, sam nije zeleo, znao kako da si pomogne...i tako..tjorak...:aha:

El ti taj zalepio tu šaku preko lica? :(
 
Možda je ova tema mogla i na ozbiljan deo,
ali ja ipak želim da bude ovde.
Dakle, pitanje je jednostavno: da li ste nekoga ostavili zarad "viših ciljeva", ono kao "za njegovo/njeno dobro" ili tome slično...
Znate već na šta mislim pa da čujem vaše cenjene stavove.:znamiguje:
A pa jedini razlog za to bi mogao da bude jer ga uopšte ne volim i gadi mi se, a žao mi ga, a dotle nikad nisam dozzvolila da odem sa nekim. Uopšte neću da počinjem ništa sa njim, nisam baš toliko đubre. Iam svoje momente al' ovo je igranje sa nečim s čime se ne treba igrati, bolje dobro išamarati čoveka daleko manje boli.
Zato sam ja dobila takvu jednom :rumenko: al' dobro šta je tu je, nije morao da se švalera iza mojih leđa doduše, da me ponizi i da laže toliko :aha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top