Пећина Рисовача

stalna

Početnik
Poruka
3
пре неколико дана сам била у Аранђеловцу са супругом и добила савет од брачног пара старости око 50-ак година, који су спавали као и ја у етно селу, да обавеѕно посетим пећину Рисовачу, јер како су ми рекли сређена је фантастично, и да их је водио неки Дејан, који тако добро ради посао водича да им је 40 минута пролетело.
Муж, клинци (син 5 година и ћерка 7 година) и ја смо сутрадан отишли у пећину и тамо затекли неколико људи. Пред нас је стала нека млада плавуша која нас је љубазно примила, карте нам наплатила и послала нас са неким човеком са брадом и брковима. До пећине има око стотинак степеника и док смо се пели горе, човек је углавном ћутао, међутим по уласку, представио се да се зове Дејан Миланов и из њега су само сипале речи и такав наступ за само нас двоје са малом децом, нисам могла ни да сањам. Човек нас је буквално одвео у ледено доба, али морам да нагласим да се све време он обраћао нашој деци и деца су запамтила јако много. Пећина је нестварно добро сређена за Србију,уз улазницу од само 100 динара по особи, морам је препоручити од свег срца јер онај ко је није видео не може ни да замисли како сада након сређивања изгледа. Њено пређашње стање ја не знам, али садашње је као бајка, а стварно ако Србија има барем три оваква водича, онда је будућност туризма Србије загарантована.
Пећино Рисовача-свака ти част
 
Ја имам фотке од пре неколико година, али су јако мрачне, јер није било дигиталних фотоапарата. :sad2:
Да, Рисовача је занимљива, водила сам ђаке и уживали смо, заиста се вратили далеко у прошлост.
После тога били у музеју, тајко да смо догађај употпунили.
 
pecinarisovacaarandjelok.jpg


pecinarisovacaarandjelol.jpg


pecinarisovacaarandjeloh.jpg
 
Ја имам фотке од пре неколико година, али су јако мрачне, јер није било дигиталних фотоапарата. :sad2:
Да, Рисовача је занимљива, водила сам ђаке и уживали смо, заиста се вратили далеко у прошлост.
После тога били у музеју, тајко да смо догађај употпунили.

Potpuno isto: ekskurzija, muzej, pecina... ;)
Stvarno je pecina impresivna!
 

Back
Top