Peaky Blinders

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.386
Peaky Blinders
https://www.imdb.com/title/tt2442560/
p05m69vt.jpg


Јел има још неко као ја да тек сада гледа Peaky Blinders?Ја сам на трећој сезони и добро ми је, воза ме солидно.
Свиђа ми се што сезоне нису дуге, свиђа ми се што нема превише патетике, ок серија надам се да се неће покварити до 6 сезоне.
 
Волим серије, а о овој сам чуо све најбоље.

Решио сам да је погледам, погледао сам прву епизоду, али на мене није оставила јак утисак, та прва епизода. Нисам имао времена да наставим, тако да ова серија за мене чека неко боље време, када ћу имати више времена да посветим гледању.

То што ме прва епизода није везала за серију, никако не значи да је серија лоша, само нисам имао прилике да јој дам још шанси да ме веже за себе.

Сви су одушевљени серијом, сигуран сам да ћу бити и ја, кад будем везао неколико епизода.
 
Волим серије, а о овој сам чуо све најбоље.

Решио сам да је погледам, погледао сам прву епизоду, али на мене није оставила јак утисак, та прва епизода. Нисам имао времена да наставим, тако да ова серија за мене чека неко боље време, када ћу имати више времена да посветим гледању.

То што ме прва епизода није везала за серију, никако не значи да је серија лоша, само нисам имао прилике да јој дам још шанси да ме веже за себе.

Сви су одушевљени серијом, сигуран сам да ћу бити и ја, кад будем везао неколико епизода.
Еј серија је стварно ок, динамична и гледљива, не могу се сада сјетити шта би прва епизода али чини ми се да је она можда и најспорија.
Ја сам је дуго мјеркао јер не волим серије које пребаце више сезона али долети до треће сезоне буквално за пар дана интезивног гледања.
 
Peaky Blinders
https://www.imdb.com/title/tt2442560/
p05m69vt.jpg


Јел има још неко као ја да тек сада гледа Peaky Blinders?Ја сам на трећој сезони и добро ми је, воза ме солидно.
Свиђа ми се што сезоне нису дуге, свиђа ми се што нема превише патетике, ок серија надам се да се неће покварити до 6 сезоне.
Evo ja sam tek počela i jako mi se sviđa iako na papiru nije my cup of tea
Na 3. epizodi sam trenutno
 
Волим серије, а о овој сам чуо све најбоље.

Решио сам да је погледам, погледао сам прву епизоду, али на мене није оставила јак утисак, та прва епизода. Нисам имао времена да наставим, тако да ова серија за мене чека неко боље време, када ћу имати више времена да посветим гледању.

То што ме прва епизода није везала за серију, никако не значи да је серија лоша, само нисам имао прилике да јој дам још шанси да ме веже за себе.

Сви су одушевљени серијом, сигуран сам да ћу бити и ја, кад будем везао неколико епизода.

Prva epizoda je jako dosadna i zamalo da na tome i ostanem, ali na svu sreću nastavila sam
U prvih 15 min se maltene ne dešava ništa bitno, ali od 2. epizode već drži pažnju
 

Back
Top