PAŽNJA! Pokatoličavanje Beograda/Srbije je počelo!

Bas malocas sam ispred ulaznih vrata zgrade opazio neke kartice.Kada sam uzeo jednu,video sam da pise nesto o religiji.Okrenuo sam i video natpis: made in U.S. i ime neke njihove crkve.Prvo sam mislio: to su jehovi svedoci,ali sam procitao jedan deo i u njemu pominju papu kao jedinog bezgresnog coveka!!!!!!!!!!

STOP POKATOLICAVANJU SRBIJE !

jel te neko bio da uzmes 'karticu'?

a kad si je vec sam uzeo u ruke, jel si poceo da se osecas cudno, kao da ti je papa sve blizi, bliskiji i drazi?

ako nista od navedenog, dzaba si postavio temu :neutral:
dosadna je:neutral:

Eh, to je sve zavera Iluminata u sprezi sa ljudima - gusterima. U osnovi je njihova izopacena zelja da nateraju srBski narod da se kupa svakog dana.:eek:
stoje i jos neke opake sile iza ovoga
manbearpig1.jpg

e ako je sad pod kontrolom vatikana, ja sam sestra od tetke od dzingis kana:confused:
da nije pod kontorlom

Да јесте не би вршила притисак да Израел призна Палестину као независну државу и не би тражили исељавање израелских породица из појаса Газе.Такође,не би Јеврејин и масон Кисинџер био 2005.године изабран за личног папиног саветника за политичка питања,нити би Дејвид Рокфелер,један од најбогатијих банкара био члан Малтешких витезова.
Америка постаје непријатељ Израелу,јер је пала под језуитску шапу.

Јевреји у Израелу то све више увиђају,посебно религиозни,па у задње време Обаму називају антисемитом и непријатељем.

Bas malocas sam ispred ulaznih vrata zgrade opazio neke kartice.Kada sam uzeo jednu,video sam da pise nesto o religiji.Okrenuo sam i video natpis: made in U.S. i ime neke njihove crkve.Prvo sam mislio: to su jehovi svedoci,ali sam procitao jedan deo i u njemu pominju papu kao jedinog bezgresnog coveka!!!!!!!!!!

STOP POKATOLICAVANJU SRBIJE !

Fobie su zafrkane stvari

***, kakva opasnost! Na Zapadu ljudi menjaju religiju kad osete potrebu i niko se ne uzbudjuje, a kod nas je to ravno izdaji. U mom gradu ima Srba koji pripadaju raznim verskim zajednicama, a oni su i dalje Srbi. Roditelji moje prijateljice su nazareni, pa sta... Ja ne bih nikad primila neku veru iskljucivo zato sto su mi sve to nebitne stvar, ateista sam...

Nazareni, jedna hrishcanska verska zajednica, umerena, skromna,neagresivna u propagiranju svojih ubedjenja, chak ni svoju decu ne primoravaju da "pridju njima, nema hijerarhije ni vodje, svi su jednaki,,,,,,,,ma odlichni su

ps.Shta ti poredish zapad i nas.......:hahaha: vecina nashih *vernika ima dugu tradiciju........otkrili su pravoslavlje josh daleke 80 i neke

Nazareni, jedna hrishcanska verska zajednica, umerena, skromna,neagresivna u propagiranju svojih ubedjenja, chak ni svoju decu ne primoravaju da "pridju njima, nema hijerarhije ni vodje, svi su jednaki,,,,,,,,ma odlichni su

ps.Shta ti poredish zapad i nas.......:hahaha: vecina nashih *vernika ima dugu tradiciju........otkrili su pravoslavlje josh daleke 80 i neke
Чему се смејеш ? :roll:

Back