PAŽNJA! Pokatoličavanje Beograda/Srbije je počelo!

Bas malocas sam ispred ulaznih vrata zgrade opazio neke kartice.Kada sam uzeo jednu,video sam da pise nesto o religiji.Okrenuo sam i video natpis: made in U.S. i ime neke njihove crkve.Prvo sam mislio: to su jehovi svedoci,ali sam procitao jedan deo i u njemu pominju papu kao jedinog bezgresnog coveka!!!!!!!!!!

STOP POKATOLICAVANJU SRBIJE !

ne pali se bre, ubacili ti papirce u sanduce, zguzvaj i baci...:roll:

Jehova nas sve vidi...:sad2:

sSc_hidingsofa.gif

абе де извуче овог цветка иза кревет? шаљи линк

Јехова маде ин ватикан

Bas malocas sam ispred ulaznih vrata zgrade opazio neke kartice.Kada sam uzeo jednu,video sam da pise nesto o religiji.Okrenuo sam i video natpis: made in U.S. i ime neke njihove crkve.Prvo sam mislio: to su jehovi svedoci,ali sam procitao jedan deo i u njemu pominju papu kao jedinog bezgresnog coveka!!!!!!!!!!

I kakve to veze ima sa pokatoličavanjem ...?

Ja sam dobio neki anti-katolički-anti-protestantski letak,u Knez Mihajlovoj.Nek starije žene delile:roll:Text je zapravo prevod nekog texta izvesnog Goldštajna i zove se ''Noževi u osmesima'',govori o pogubnosti protestantstva i katoličanstva,ali se pravoslavlje iz nekog razloga ispušta iz vida.Izdavač je ''Preporod'':neutral:

Ja sam dobio neki anti-katolički-anti-protestantski letak,u Knez Mihajlovoj.Nek starije žene delile:roll:Text je zapravo prevod nekog texta izvesnog Goldštajna i zove se ''Noževi u osmesima'',govori o pogubnosti protestantstva i katoličanstva,ali se pravoslavlje iz nekog razloga ispušta iz vida.Izdavač je ''Preporod'':neutral:

Vidis?i sad kao,slucajnost?Sada svesni pravoslavci demantuju katolike.:mrgreen:

Kako moze pravoslavlje biti pogubno pa da NE treba da ga ispuste iz vida, kad god je Srbija bila pobozna bila je prosperitetna, mirna i veoma cenjena, svi kraljevi iz loze Nemanjica, sem cara Dusana, su proglaseni svecima, prali su noge siromasnima i davali darove, gradili crkve u koje je narod isao... sad je dotle doslo da babe dele letke po ulicama i ubedjuju nas nesto sto vec znamo i da treba malo da ih odmenimo u crkvama, za nase dobro, znaci nemoj pravoslavlje da stavljas u isti kos sa inkvizicijom, nasilnim pokrstavanjem...
Pozdrav :cool:

Pa zar u Srbiji nisu sve vere izjednacene?

Zasto se ne bi mogli reklamirati katolici, ako je dozvoljeno reklamiranje Svedoka?

Back