Pazi šta govoriš!

Inace Trust mnogo negira medije, ne znam sta mu je......poceo neku don kihotovsku kampanju...


A sto onda zatrpavas forum takvim djubrem, jos nasla pdf muskarci da zatrpava....idi na zenski kutak pa zatrpavaj...
jel muski kutak tvoj licni kutak? valjda svako moze da otvori temu kakvu i koju zeli...

Ma razumem ja sve, nego se cudim kako neko bas ne razmislja kad pise takve stvari... I gde su culi takve 'komplimente'. Kao da zive na Marsu...

Sta HVali?
ja sam kao malo pogledala u neki muski magazin...
pise se o misicima, frizurama, sportu, s.isama i gedzetima...

kakve teme zanimaju uopste muskarce?
 
Ima jedna losa osobina moja , a to je ako preteras, nema vise gradskog ponasanja kod mene, nego prelazim na vrlo ruzno ponasanje....imaj u vidu to....dok je to neka tvoja potreba na sitno i ne mnogo cesto , moze da prodje, ali ako to postane trend, nece ti biti zgodno...
Evo...Bojim se .Ne možeš da vidiš koliko sam se potresla...
 
mislim ne razumem...nije bas da su ostale teme dubokoumne...pa me zaista interesuje...
nista ne fali ovoj temi....komunikacija medju polovima i jeste na nezavidnom nivou
Ništa joj ne fali ..Nije dubokoumna, ali eto malo zabave..Problem je što uvek ima nekoga ko će pogrešno da shvati i ispljuje ..Pazi..
Po meni , ako te neka tema nervira i iritira , idi dalje od nje .
 
Mora da postoji postovanje muskog naroda na ovom kutku....tako da birajte reci i namere teme, bez obzira da li ste moderatori ili niste...
Namera ili manipulacija je ono sto ogranicava sta moze da prodje...
Ako nema zlonamere, moze slobodno sve....
meni se cini da je ovde vise zenski rod prezentovan kao rod koji ne ume da primi komplimente i tumaci ih sve i na negativni nacin...
uopste ne vidim tu nesto zlonamerno ni za muski ni za zenski rod...
uostalom kako postoje svakakve zene postoje i svakakvi muskarci...da li samo da pisemo hvalospeve i o jedima i o drugima?
 
meni se cini da je ovde vise zenski rod prezentovan kao rod koji ne ume da primi komplimente i tumaci ih sve i na negativni nacin...
uopste ne vidim tu nesto zlonamerno ni za muski ni za zenski rod...
uostalom kako postoje svakakve zene postoje i svakakvi muskarci...da li samo da pisemo hvalospeve i o jedima i o drugima?
Ali Korni , to je Umri muški .On je poseban oblik života.
 
Muski kutak nece postati kontejner za frustrirane zenske osobe koje ovde dodju da na sitno i misle neprimetno tovare djubre na muskarce....
Zato sluzi zenski kutak...
Cisto da ne bude nesporazuma..
Imate i ljis...
Kolega, neces ti odredjivati ko ce sta da pise ovde. Ni ja niti bilo ko treci, da se odmah razumemo. Ovo nije ni tvoja ni moja prcija, tako da....ne svidja ti se, ne citas, svidja ti se- citaj.
Tako nekako.

Da se vratimo temi.
 
molim spisak tema koje su odobrene od saveza muskaraca i merodavne za otvaranje istih :ceka:
Ovo je dobro pitanje pa cu ti dati jedan ljudski savet...
Ako ne mozes da prepoznajes sta je to muski korektno , ili ljudski korektno , onda si vec zasla u pomalo obolelo stanje zenskog korpusa....
Pa je zgodnije da apstiniras dok ne nadjes ili otkrijes sta je to sto je ugodno osobi i postuje individualnost svakoga..

Kolega, neces ti odredjivati ko ce sta da pise ovde. Ni ja niti bilo ko treci, da se odmah razumemo. Ovo nije ni tvoja ni moja prcija, tako da....ne svidja ti se, ne citas, svidja ti se- citaj.
Tako nekako.

Da se vratimo temi.
Ja se ovde nisam ni deklarisao kao moderator, nego sam precizno rekao da ja prestajem da budem korektan sagovornik ako osoba pocne da se nekorektno ponasa...
Ne odmah prikaz moci i cenzure, nego kazem da ja menjam pristup ponasanja takvim osobama u skladu sa njihovim ponasanjem , bilo naglasenim ili podmuklim...
 
uvek sam bio pristalica da
Svako mora da nadje ono sto ide uz njegov pristup, izgled, obavezno je ovo izgled, predrasude okruzenja, ako svi misle da si veverica, dzabe se pravis lav....

Dzbe meni pricas ja nemam problem sa samopostovanjem i realnom slikom ko sam kakav i sta kao covek na prvom mestu
🍺 ... samo malo manje muskog sovinizma ipak smo iza ekrana pa nemoze da zasijamo u punom sjaju
 
Ova tema je bas dobra da malo usmeri ponasanje...

Npr budi dzentlmen kroz komplimente, a ne kroz pustanje zenama da trabunjaju sta im padne na pamet, odraz njihovog nevaspitanja, ili neotesanosti u danasnja vremena..

Budi dzentlmen da godi i njima i tebi kroz sitne detalje, a ne kroz protekciju za posao , semestralne radove i poslovne projekte...

Razlikuj zvaku dzentlmenstvo i papucarstvo ili omocenje protekcionog ponasanja kod zena...

Otvorila sam temu za tebe.Mizoginija.
Zenama danas je mizoginija sve sto ne velica njihove prosecne i ispod prosecne sposobnosti.....sve sto ne deskriminise muskarca i druge, je mizoginija za zene...primitivno gledanje i povrsno ali vrlo efikasno delovanje...

Bez svakodnevnog postovanja muskaraca, nema izgradjivanja postovanog muskarca kod neke zene..a vremenom ni muskarca postovanja vrednog...ako ih vec redom tovarite etiketama i secenjem jajaca...
 
Usput , nije moja pridika bila o temi , nego o stavu koji pokazuje neprilagodjena...a ona ima taj pristup muskomrzacki u sebi..
Da..Opasna sam ja.
Da si mi bliže , šta bih ti radila....
Imam scenario u glavi.

Zenama danas je mizoginija sve sto ne velica njihove prosecne i ispod prosecne sposobnosti.....sve sto ne deskriminise muskarca i druge, je mizoginija za zene...primitivno gledanje i povrsno ali vrlo efikasno delovanje...

Bez svakodnevnog postovanja muskaraca, nema izgradjivanja postovanog muskarca kod neke zene..a vremenom ni muskarca postovanja vrednog...ako ih vec redom tovarite etiketama i secenjem jajaca...
Idi čitaj....Ipak sam se trudila.
 

Back
Top