Pazi sad

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Da li ste nekada sex,a da pritom ne mislite o posledicama.Onako divlje,strasno bez razmisljanja o potecijalnim bolestima, potomstvu.Ukratko ko da vam je poslednji:-P
 
da,skoro,sa jednim ...................al necu da ti kazem ko je:twisted: hahahha i nije mi zao;)
bilo je mmmmmmmmmmmmm zato sad ne sme da dodje jer zna da ce biti:twisted: ................a sad smo drugari;)
 
esperanca137:
da,skoro,sa jednim ...................al necu da ti kazem ko je:twisted: hahahha i nije mi zao;)
bilo je mmmmmmmmmmmmm zato sad ne sme da dodje jer zna da ce biti:twisted: ................a sad smo drugari;)

Intrigantno nema šta......................................................................;)
 
esperanca137:
da,skoro,sa jednim ...................al necu da ti kazem ko je:twisted: hahahha i nije mi zao;)
bilo je mmmmmmmmmmmmm zato sad ne sme da dodje jer zna da ce biti:twisted: ................a sad smo drugari;)

Kazi mi bas me zanima
smil41cb57da10ac1.gif
.
 
Ako mislis na divlji seks sa nekim koga poznajem jedva par sati,a da pritom ne znam ni da li ima difteriju,neke polne bolesti,popularni hepatit i sl.,e pa onda nisam,i veruj mi da mi je samo razum bio kocnica,jbga,ali toliko puta sam to htela da uradim!!!!
Inace bilo je divljeg seksa bez zastite i kontrole,ali je bilo bez posledica!!!:-)
 
bluebabygirl:
Ako mislis na divlji seks sa nekim koga poznajem jedva par sati,a da pritom ne znam ni da li ima difteriju,neke polne bolesti,popularni hepatit i sl.,e pa onda nisam,i veruj mi da mi je samo razum bio kocnica,jbga,ali toliko puta sam to htela da uradim!!!!
Inace bilo je divljeg seksa bez zastite i kontrole,ali je bilo bez posledica!!!:-)

Eh;-) ta hemija
 
Maxy:
Da li ste nekada sex,a da pritom ne mislite o posledicama.Onako divlje,strasno bez razmisljanja o potecijalnim bolestima, potomstvu.Ukratko ko da vam je poslednji:-P
pretpostavimo da se sexamo s nekim koga 'poznajemo'..da ga nismo pokupili iz picinog parka..divlje, strasno, bez razmisljanja, kondoma i shta ti ja znam..takav je svaki sex..kakve su sad ovo gluposti hahaha..
 
Pa nikad sa "bas" potpunim neznancem. Znate one price: sedela ja u kupeu voza za Bijelo Polje, ON usao, ja se stresla i blabla...... pa sex, pa se vise nikad nismo videli.... e to nisam. Ali jesam sa likom koga vidim prvi put uzivo. Pre toga smo se dopisiviali celu jednu nedelju i sve ispricali sto se moglo ispricati i nasli se samo sexa radi. Bilo je fenomenalno i proslo bez bolesti i trudnoce.
 

Back
Top