Quantcast

Pazi da ne saznam

B

Bliss

Gost
...da jesam..i ta prica mi se iskreno bas gadi....to je klasicno davanje slobode samom sebi....ali dobro lukavo nema sta...kad je neko zaljubljen tesko da ce moci objektivno i racionalno da se zapita sta se ustvari krije iza te izjave...

Markoni_kv

Primećen član
Poruka
582
Boze,kakva je to veza gde partneri jedan drugom dozvoljavaju prevaru??
Gluposti,to mi lici na one klinacke tripove ja sam mangup i svi me znaju i sad nemas sa kim da me prevaris jer ce mi ipak neko reci itd. ili sl.

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
master_of_errors:
po meni prevara nije sexualni cin,vec to kada nekoj drugoj osobi poklonis paznju,vreme i emocije koje su rezervisane za voljenu osobu...inace,ne znam nikoga ko se zaljubio posle dobrog kresanja...kresanje je kresanje,nagon,zelja tela
Izgleda si ti bio taj koji je to rekao pa dobio samarcici.

master_of_errors

Domaćin
Banovan
Poruka
4.933
Gryphon:
Izgleda si ti bio taj koji je to rekao pa dobio samarcici.
nisam,ali mi se desilo par puta da cujem nesto slicno...ako mi verujes ja svoju devojku nikada nisam prevario,ali sam dosta puta osetio zelju za tim i o tome pricam otvoreno...sto se ne bi reklo za neke prisutne moraliste...ne mozes da mesas srce i telo :oops:

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
master_of_errors:
nisam,ali mi se desilo par puta da cujem nesto slicno...ako mi verujes ja svoju devojku nikada nisam prevario,ali sam dosta puta osetio zelju za tim i o tome pricam otvoreno...sto se ne bi reklo za neke prisutne moraliste...ne mozes da mesas srce i telo :oops:
Pa ja mislim da mozes o tome pricati na ovakav nacin tek posto to probas, teorija i praksa ne idu zajedno uvek. Ima mnogo komplikacija i situacija. Nije sve tako jednostavno kod emocija.

@Vanesa

Zainteresovan član
Poruka
192
master_of_errors:
Zanima me da li ste se sreli sa slucajem da vaš momak ili devojka izjavi da mozete da ga/nju prevarite,ali samo pod uslovom da se to nikada ne sazna i sta mislite o tome?

Nije mi se desilo niti bih to ikada rekla!Za mene je prevara nesto najgore,ja kada bih samo "cula" da moj decko sa nekom luta,a da su te informacije tacne bio bi kraj i to odmah!A kamoli da mu kazem "ma idi ti sa drugima samo da ja ne cujem i ne vidim" :shock: ljudi koji tako nesto kazu i tako razmisljaju su bas jadni!

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
ja, uvek kazem obrnuto, ako me prevari bolje je da mi kaze sam, a ne da ja saznam od drugog. tako da ja sam protiv ove ideje "pazi da ne saznam". a, plus svi smo mi ljudi, pa bolje da porazgovaramo ako je doslo do prevare i da vidimo dal mozemo da resimo problem.

Poruka
80
master_of_errors:
Zanima me da li ste se sreli sa slucajem da vaš momak ili devojka izjavi da mozete da ga/nju prevarite,ali samo pod uslovom da se to nikada ne sazna i sta mislite o tome?
pa cim je to izjavio/la, znaci da se sprema na takvu mogucnost, sto opet znaci da mora za to da zna... :roll:
a poenta je? da partner zivi u toj neizvesnosti je li bilo ili nije bilo, ili...?

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Jao 10-a tema o prevari...

Ja kad bi to rekao nekoj to bi bilo isto kao... E znas ja ne bi bas da budem u vezi sa tobom ali mi kres sema odgovara... Tako da ta recenica je otprilike vodjenje veze na sledeci nivo :lol: al u suprotnom smeru...

naancy90

Poznat
Poruka
7.100
meni je pre dva dan decko rekao da bi me, kada bi me video da se ljubim sa drugim, udario, ali bas onako, onda bi njega izubijao, podigao mene s poda i izasli bismo na pice kao da se nista nije desilo...... :roll: :roll: :roll: :roll:

elenabg

Zainteresovan član
Poruka
389
master_of_errors:
A ti to inspirisan mojom temom?
Pa da li je potrebno uopste da ja na ovo odgovorim, svi koji ste pisali na mojoj temi verujem da znate i moj odgovor na ovo pitanje.
Ajde ipak, glupo je tako nesto reci ,pa ga amnestirati unapred, ali posto planiram da provedem nekih 30, 40 godina sa jednim covekom, nemam iluziju da me nikad nece prevariti, ali ako to vec ucini naravno volela bih da za to nikad ne saznam. Dobro je kad je covek realan pa se s tim unapred pomiri.
Ne bih mu oprostila da se u drugu zaljubi, da vodi paralelni zivot s nekim, jer tada nasa veza vise ne bi imala smisla, a to sto ce mozda tamo neku nekad nekim sticajem okolnosti da kresne, ne predstavlja mi veliki problem. U prevodu nek proba, a ja verujem u sebe i svoje kvalitete i u to da ce se on nakon takvog izleta s jos vise ljubavi vratiti meni.

Luna la Strada

Primećen član
Poruka
573
geisha:
ja, uvek kazem obrnuto, ako me prevari bolje je da mi kaze sam, a ne da ja saznam od drugog. tako da ja sam protiv ove ideje "pazi da ne saznam". a, plus svi smo mi ljudi, pa bolje da porazgovaramo ako je doslo do prevare i da vidimo dal mozemo da resimo problem.
teoretski se potpuno slazem,ali u praksi....
Ako varash,barem to chini diskretno,
ako saznam-PORICHI !
Inache,zadrzavam pravo da varam kako stignem! He-he! :twisted:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.