PatriJote iz dijaspore

pa upravo na tom snimku blagoretardirani kretenko koji za brijac i cesalj nije cuo u zivotu je ispao glup i licemeran jer serenda kako mladi ni ne bi trebali da idu u Evropu da studiraju jer tamo kao nema nista zanimljivo ,nego da idu u Aziju i Afriku , time se posrao sam sebi usta jer on nije otisao u Aziju i Afrku da studira nego bas u London
На Б92 сада рекоше (ако им је веровати) да болид има и мрско УК држављанство.
 
Aha ti bi da se studira po najvisim svetskim standrdima bez novca , pa ne postoji to vise umro je i Tito i Kardelj i Stipe Suvar, a evo i Fidel dao ostavku juce

Voleo bih da vidim i ko ce imati para da plati makar i cene za gradjane EU pa da studira ovde, a o smestaju i da ne govorim.

Jevropa samo ceka nase studente, kaze "dolazite bre, ae, brzo, ne trebaju pare, ne treba nista, mi castimo bre, sta cekate?"

Al' im ovaj baja ne da da idu, tako da...
 
Voleo bih da vidim i ko ce imati para da plati makar i cene za gradjane EU pa da studira ovde, a o smestaju i da ne govorim.

Jevropa samo ceka nase studente, kaze "dolazite bre, ae, brzo, ne trebaju pare, ne treba nista, mi castimo bre, sta cekate?"

Al' im ovaj baja ne da da idu, tako da...

pa demokrate lupaju li lupaju.

problem studiranja u EU nije problem viza niti bilo cega vec je problem NOVCA .

Znaci ssad da nam ukinu sve vize i da nam otvore sto ti kazes sva vrata da mozemo da studiramo na njihovim univerzitetima po uslovima i cenama za EU gradjane, opet ni 0.5% studenata ne bi sebi moglo to da priusti .

To je zato sto je prosecna plata u Srbiji 300 eura a sa 300 eura ne mozes da finansiras ni studenta u Beogradu a kamoli studenta u Londonu, Parizu, Rimu, Moskvi....
 
Kako ih on to konkretno sprecava? Ko je njega sprecio?

Turajlicka fura fazon 'a sto ti mrzis nase studente?' - mogla bi i malo originalnija da bude u polemikama.

Turajlićka se nije ni trudila da bude originalna, nema potrebe za tim. Ona je rekla jednu istinu, ma koliko bila neoriginalna.

A pitaš ko sprečava ovdašnje studente da idu u inostranstvo da studiraju. Reći ću ti odmah: sprečavaju ih svojom politikom kojekakvi miškovići, koštunice i slični, kojima nije u interesu da Srbija ikada postane zemlja iz koje će deca jednostavno odlaziti na studije u inostranstvo, već im je cilj da od srpske omladine prave mentalne bogalje, kojima će moći da manipulišu, da rade u Deltinim radnjama za 200 € i da budu srećni što imaju i toliko. Eto, oni ih sprečavaju.

A nadalje, mogu ti reći da će se takvi ljudi boriti svim sredstvima da Srbiju zadrže u okovima, da nikada ne dozvole Srbiji da se otvori prema svetu, da će uvek podgrevati šovinizam, da je to jedini način da zadrže svoje pozicije, koje sigurno neće biti iste, ukoliko Srbija ne bude više samo njihova.
 
На Б92 сада рекоше (ако им је веровати) да болид има и мрско УК држављанство.

sve i da ima to ga cini manjim Srbinom i osporava tacnost njegovih navoda?

Mi ovde ne raspravljamo o tome ko ima cije papire, vizu, drzavljanstvo vec raspravljamo o ARGUMENTIMA koji su izneti na tribini "Evropa nema alternativu"

U najgorem slucaju, urendik sajta Srpski Nacionalisti je makar SRBIN ,za razliku od onog Viskovica kojeg ste poturili na tribini koji je HRVAT
 
Turajlićka se nije ni trudila da bude originalna, nema potrebe za tim. Ona je rekla jednu istinu, ma koliko bila neoriginalna.

A pitaš ko sprečava ovdašnje studente da idu u inostranstvo da studiraju. Reći ću ti odmah: sprečavaju ih svojom politikom kojekakvi miškovići, koštunice i slični, kojima nije u interesu da Srbija ikada postane zemlja iz koje će deca jednostavno odlaziti na studije u inostranstvo, već im je cilj da od srpske omladine prave mentalne bogalje, kojima će moći da manipulišu, da rade u Deltinim radnjama za 200 € i da budu srećni što imaju i toliko. Eto, oni ih sprečavaju.

A nadalje, mogu ti reći da će se takvi ljudi boriti svim sredstvima da Srbiju zadrže u okovima, da nikada ne dozvole Srbiji da se otvori prema svetu, da će uvek podgrevati šovinizam, da je to jedini način da zadrže svoje pozicije, koje sigurno neće biti iste, ukoliko Srbija ne bude više samo njihova.

da studira u inostranstvo moze ko hoce i kad hoce, to uopste nije nIKAKAV PROBLEM i za to se viza dobije NAJLAKSE OD SVIH MOGUCIH VIZA

Problem u celoj prici je NOVAC . Znaci da je ova vlast omogucila Srbima da zaradjuju 1000 eura mesecno mnogo bi vise Srba moglo da ode tamo da studira nego sad sa platama od 250 eura.
 
Sporo(100 godina) i traljavo(stani,pricaj,kreni) se to radilo.Zbog tog-etnicko ciscenje.Blic krig SRBINE.Trenutno stanje-to se danas uvazava u svetu a ne istorija.Samo brzo i EFIKASNO!!!!!!

To vam se samo čini..
Ni brzo ni efikasno ni sporo ni mudro.
Gospodine upravo sma napisao na prvoj strani..
PRAVO JAČEG je pravo koje se poštuje..
Iz prava jačeg proizilazi pravo odlučivanja..
 
Voleo bih da vidim i ko ce imati para da plati makar i cene za gradjane EU pa da studira ovde, a o smestaju i da ne govorim.Jevropa samo ceka nase studente, kaze "dolazite bre, ae, brzo, ne trebaju pare, ne treba nista, mi castimo bre, sta cekate?"

Al' im ovaj baja ne da da idu, tako da...

Ima Cecara...njena deca, koja ni srpski ( na majku) ne govore kako treba, idu u Britansku školu...hej...:-(:o

Mada...vidim, ovde se "neki" hvale da studiraju ili šta već, a pismenost im nije ni na nivou dece iz predškolskog...:confused:
 
Vidi Registra, mene recimo Miskovic nije sprecio da se skolujem ovde ili u Americi. Nije ni Kostunica. Nije ni Cobe, svojevremeno.

Niko me, zamisli, nije ni pitao za Kostunicu. Ja, pravo da ti kazem, mislim da ti likovi za Miskovica nisu ni culi. Ne znaju ni za Sormaza, nisu upoznati sa izjavama Samardzica o Kosovu, i rekao bih, mada nisam siguran, da ih politicke intrige u nasoj zabacenoj zemljici tangiraju nesto manje od dileme koje gace ujutro da obuku. Mozda i nije manje, ne bih mogao da se zakunem. Mozda isto.

Ovako te pitaju: kakve su ti ocene? Dobre? OK. Imas para? Imas? OK. Dodji.

I to je sve.
 
Voleo bih da vidim i ko ce imati para da plati makar i cene za gradjane EU pa da studira ovde, a o smestaju i da ne govorim.

Jevropa samo ceka nase studente, kaze "dolazite bre, ae, brzo, ne trebaju pare, ne treba nista, mi castimo bre, sta cekate?"

Al' im ovaj baja ne da da idu, tako da...
Pa naravno da niko ne misli da im zarasli mucavi coravko ne da da idu i da se on tu nesto pita stvar je u tome da on sere kako ne treba da idu u Evropu jer je tamo sranje nego treba da idu u Aziju i Afriku da studiraju valjda, a on sam je otisao bas u Lodnon ,ima takvi debila mnogo ovaj kretenko je samo u datom trenutku najbolje prezentovao tu licemernu gamad .
 
sve i da ima to ga cini manjim Srbinom i osporava tacnost njegovih navoda?
Mi ovde ne raspravljamo o tome ko ima cije papire, vizu, drzavljanstvo vec raspravljamo o ARGUMENTIMA koji su izneti na tribini "Evropa nema alternativu"

U najgorem slucaju, urendik sajta Srpski Nacionalisti je makar SRBIN ,za razliku od onog Viskovica kojeg ste poturili na tribini koji je HRVAT
Наравно да није мањи Србин због британског држављанства, али је зато лицемерна битанга јер сере омладини (која у већини случајева никада није ни била негде у иностранству) како тамо где је студирао ОН ништа не ваља и поручује им да иду у Азију и Африку.
 
nije strašno to čedo koje je studiralo u inostranstvu, to je poželjno i prihvatljivo, treba nam što više obrazovanog sveta
nego što junačina ima pasoš GB
što savetuje da bolje obići Afriku ili Aziju
i onda čekaš tutabana koji će se takvim nacionalistom oduševiti ili ga braniti:mrgreen::mrgreen:
 
Хехе, ако ништа друго, макар је способан да живи и ради у том иностранству и ЕУ, за разлику од оних који се у њу куну, а смрде овде по Смрдији и смрдеће до краја живота. Ако ово није иронија и шамар за све њих, ја не знам шта је...
 
Pa naravno da niko ne misli da im zarasli mucavi coravko ne da da idu i da se on tu nesto pita stvar je u tome da on sere kako ne treba da idu u Evropu jer je tamo sranje nego treba da idu u Aziju i Afriku da studiraju valjda, a on sam je otisao bas u Lodnon ,ima takvi debila mnogo ovaj kretenko je samo u datom trenutku najbolje prezentovao tu licemernu gamad .

Tu je ispao glup u drustvu jer je prihvatio Turajlickinu laznu dilemu.

A glup je i jer misli da treba ici na skolovanje u Afriku a ne u Evropu, al' to je drugo pitanje.
 
Pazi Infostud, nije nikakav argumentum ad hominem kada kazes da najglasniji mutavac sto predlaze kolektivno drzavno samoubisvo zapravo ima englesko drzavljanstvo, jer on ne deli sudbinu gradjana Srbije. Za nas koji zivimo samo u Srbiji Evropa nema alternativu, zato sto Srbija nema alternativu.

Da je on obican jadnik sa ovog foruma, to njegovo nemusto laprdanje bi bilo okarekterisano kao ludilo i frustracija. Ovako je pogani licemer i gnjida.
 
Наравно да није мањи србин због британског држављанства, али је зато лицемерна битанга јер сере омладини (која у већини случајева никада није ни била негде у иностранству) како тамо где је студирао ОН ништа не ваља и поручује им да иду у Азију и Африку.

nije licemerna bitanga vec covek lepo kaze da treba nasoj omladini da se obezbede uslovi ovde da studira . srpsko obrazovanje je najjadnije u evropi i tu najmanje mozes da naucis , prepuno teorije, zaklupljujucih definicija, profesori teraju studente da bubaju njihove knjige napamet mesto da ih obucavaju kako da resavaju probleme u okviru svojih profesija sa kojima ce se sutra suocavati i tako dalje.

tako da sa sadasnjim ustrojem srpskog obrazovanja, svako ko moze, treba da ode i da studira negde u inostranstvu. poenta je sto zbog demokratske promasene ekonomske politike to moze samo mali broj ljudi.

I kako to da ti ne Vuk Jeremic , koji je takodje zavrsio studije u Engleskoj ? On nije licemerna bitanga jel tako?

Drugo on nije porucio omladini da treba da ide u aziju i afriku vec da nije evropa SVE NA SVETU, da psotoje i druge drzave i kontinenti koje treba obici i videti.

Recimo ja planiram da idem u Egipat kad skupim pare da obidjem drzavu jedne od najstarijih svetskih civilizacija. Tamo zaista ima sta da se vidi.

Smrdljivi London i zadimljeni Pariz me ne privlace nesto narocito.
 
da studira u inostranstvo moze ko hoce i kad hoce, to uopste nije nIKAKAV PROBLEM i za to se viza dobije NAJLAKSE OD SVIH MOGUCIH VIZA

Problem u celoj prici je NOVAC . Znaci da je ova vlast omogucila Srbima da zaradjuju 1000 eura mesecno mnogo bi vise Srba moglo da ode tamo da studira nego sad sa platama od 250 eura.
A u čemu je fora s tim studiranjem u inostranstvu?
Ne razumem, što bih išla tamo, kad mogu i ovde...i još nešto, naš kadar je jako dobar...ne uvoze oni đžabe naše školovane ljude....dakle, čemu frka oko studija napolju?:lol:
 

Back
Top