Mystic+
Zaslužan član
- Poruka
- 105.372
Zato što pljujete i vređate SPC našu podršku nikada nećete dobiti
Зашто подржаваш зло које расте у нашем друштву, држави и Цркви.
Ти си неки Титоиста ?
Зло мора бити осуђено свуда
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Zato što pljujete i vređate SPC našu podršku nikada nećete dobiti
Zato što pljujete i vređate SPC našu podršku nikada nećete dobiti
Зашто подржаваш зло које расте у нашем друштву, држави и Цркви.
Ти си неки Титоиста ?
Зло мора бити осуђено свуда
Jadan je onaj kome treba tvoja podrška, jadan i bedan.
Najveće zlo u Srbiji su blokaderI







Ako je gospodin porfirije reko mora da je tako...![]()
Ja našem patrijarhu a I predsedniku Rusije verujem
А, да немаш ти неке користи.
Није ти то Светосавље - лажно сведочиш
naravno da imam
Ja u crkvu idem i trudim se da hrišćansk iživim i okajem grehe, iz krajnje sebičnih razloga
Da spasim dušu svoju.
Ja našem patrijarhu a I predsedniku Rusije verujem
Crkva je važna institucija za istoriju ovog naroda i mnogo je dobrog uradila u njegovom održanju.
To ne menja da se i u crkvi, makar bila jedna u osnovi metafizički usmerena institucija, i dalje moguće da se zapate razni pokvareni i nedostojni kadrovi, profiteri od vere, moralno nastrani i po narod destruktivni elementi.
Tome naravno kumuje i služba koja crkvu posmatra kao oružje i mehanizam za kontrolu naroda.
Ti kao veliki pravoslavac bi trebalo svesrdno da podržavaš svaku kritiku prema uočenom zastranjivanju crkvenih otaca, jer osim naroda kao korektivnog faktora, drugog načina za sprečavanje pada crkve u zagrljaj đavola nema.
Koliko crkva pomaže narodu, toliko narod i država treba da pomognu crkvi.
Русташа, партизанске провинијенцијеЕлита која неће да се покаје и прекине зло које је чинила и чини светосавцима од 1944.г., не може водити правично, праведно и правно друштво и државу.
Тихи није Светосавац.
И овде је Ћацирах у праву...