Patnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinnke:
Ljudi jeste vi provalili da pate samo ljudi koji tesko nalaze partnera kad budu ostavljeni?

Pa i logicno je to zasto bi patio neko kad zna da sutra vec ima drugu ili drugog.
ne pate samo imuni na ljubav...a ostali da...i uopste nije logicno,ovu logiku si sam nametnuo
 
Slazem se..............cak repliciram........onaj koji moze da ima sta pozeli,vrlo je obazriv u izboru svoje ljubavi,i tesko podnosi izdaju,ostavljenost ili prevaru,jer ulaze celog sebe i daje se ne stedeci.....dok onaj ko retko ima veze ne poverljiv je i samim tim bolje zasticen......
 
Zilot cacanski:
Slazem se..............cak repliciram........onaj koji moze da ima sta pozeli,vrlo je obazriv u izboru svoje ljubavi,i tesko podnosi izdaju,ostavljenost ili prevaru,jer ulaze celog sebe i daje se ne stedeci.....dok onaj ko retko ima veze ne poverljiv je i samim tim bolje zasticen......



SVE JE OVO ISTINA!! Bravo, bas si lepo napisao....i sta da rade ti koje celog sebe ulazu i traze da im veza bude bolje i da ide ka "savrsenstu'?
 
sinnke:
Ljudi jeste vi provalili da pate samo ljudi koji tesko nalaze partnera kad budu ostavljeni?

Pa i logicno je to zasto bi patio neko kad zna da sutra vec ima drugu ili drugog.
Mislim da to nije bas tako.Ja samo kada iskreno volim patim.A ako i nisam bila bogznakako zaljubljena,onda,nakon raskida i ne razmisljam o toj osobi.
 
for psihologue

preživeo, ali ostao istipovan za ceo život
priviđaju mu se eksplozije i na javi i u snu :lol:

for sinke

ajd nešto - preko veze, na brzaka
 
vracar:
Mislim da to nije bas tako.Ja samo kada iskreno volim patim.A ako i nisam bila bogznakako zaljubljena,onda,nakon raskida i ne razmisljam o toj osobi.


Ne kapiram zashto patish ako iskreno volish? Frka ti je jer dajesh a mozda ne dobijash!
AKO ISKRENO VOLISH I PUKNE TI VEZA-NA TVOM MESTU NE BIH PATIO JER BIH
SHVATIO DA SAM ISKRENO DAVAO...Druga je stvar procene davanja...Uostalom
ti si sve pruzila a on nije bio onaj pravi to da ukapira...Poz
 
Psihologue:
Ne kapiram zashto patish ako iskreno volish? Frka ti je jer dajesh a mozda ne dobijash!
AKO ISKRENO VOLISH I PUKNE TI VEZA-NA TVOM MESTU NE BIH PATIO JER BIH
SHVATIO DA SAM ISKRENO DAVAO...Druga je stvar procene davanja...Uostalom
ti si sve pruzila a on nije bio onaj pravi to da ukapira...Poz

Da je tako lako..... Ako nekog iskreno volis i pruzis mu mnogo, mozda cak i previse, i onda odjednom pukne..... :-(
 
bojan86:
Da je tako lako..... Ako nekog iskreno volis i pruzis mu mnogo, mozda cak i previse, i onda odjednom pukne..... :-(

Gde je onda problem? Ako dajesh puno a pukne...onda nisi davao..Koja su merila davanja?
Ako veza puca negde postoji problem...mozda u samom startu se nije poshlo iz istih
pozicija...
 
vracar:
Mislim da to nije bas tako.Ja samo kada iskreno volim patim.A ako i nisam bila bogznakako zaljubljena,onda,nakon raskida i ne razmisljam o toj osobi.

Eh, a meni uvek nekako bude žao. :( Nebitno da li je veza bila kraća ili duža, ovakva ili onakva, meni na kraju uvek bude krivo. :???: Dobro, prođe to pre ili kasnije, ali nikad mi nije baš sasvim svejedno. :-(
 
Psihologue:
Ispravka ko pati shvatio je da ume da voli i to nije gubljenje...Ne pate samo hladni i
bezosetjajni,ako volish pa izgubish normalna reakcija je da patish...
Kad patis gubis razum gubis zdravlje zatvaras se u sebe.Ti kazes shvatio je da ume da voli,sta mu vredi kad mu ljubav nije uzvracena.On pati i gubi vreme da nadje novu devojku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top