guest 135511
Buduća legenda
- Poruka
- 39.924
ја сам данас дошла до закључка да је основна логичка потка Универзума да се уствари лепота живљења и живота најјаче манифестује у патњи, тј кад човек пати.
мислим да је тада способан за неке много финије перцепције свега око себе него кад је нормалан, то јест кад нема туге да га избаци из тежишта свега постојећег
је л сте успели да осетите, упркос болу, који би као требало да вас ломи до бесвести, да вам је најлепше на свету
то је као неко дијалектичко кретање, кретање кроз супротности, највише осећаш лепоту кад је супроставиш патњи
озбиљно је питање врло
мислим да је тада способан за неке много финије перцепције свега око себе него кад је нормалан, то јест кад нема туге да га избаци из тежишта свега постојећег
је л сте успели да осетите, упркос болу, који би као требало да вас ломи до бесвести, да вам је најлепше на свету
то је као неко дијалектичко кретање, кретање кроз супротности, највише осећаш лепоту кад је супроставиш патњи
озбиљно је питање врло



