Patike starke.

Moje su sve duboke i smešno je što su prodavane kao muške. U stvari ja sve patike kupujem tamo de piše BOYZ I otprilike su namenjene dečaku od dvanaest godina fazon.
I ja to radim, ne samo za patike već I dukserice, trenerke...daleko kvalitetniji materijal, em još 100% pamuk, dok ženske trenerke prave nešto od pola pamuk (u najboljem slučaju) i donji deo maltene helanke, da ne dodajem da su tanke ('ladno bre u ženskim bluzicama)
I da, ženska garderoba u 90% slučajeva nema džepove.
Ja brate kupim mušku, platim 10 puta skuplje ali evo ima 3 godine kako sam kupila trenerku, niti se istegla niti ništa, k'o nova.
Evo i slika: kapuljača, velika i služi svrsi, a ne detalj, džepovi- svi sa rajsferšlusem plus jedan džep na rukavu takođe sa rajsf.

A što se "Starki" tiče, nikad sebi neću oprostiti što sam prve dobila od tetke original iz Amsterdama a ja budala zapela za bele i plitke samo zato što "svi takve nose", duboke su zakon.
Al se ja raspisah
 

Prilozi

  • FB_IMG_1581274660101.jpg
    FB_IMG_1581274660101.jpg
    45,8 KB · Pregleda: 11
Samo Air Max! :D U osnovnoj osmi razred sam nosio dvojke, kasnije strukturke a sad trojke i haraci... Nosio sam i obicne Nike bez vazdusnog djona, a od drugih marki Ribok klasik ali se nisu dobro pokazale... Sad planiram da kupim one sa slovom N, mislim da se zovu nju balans i devedes petice koje su doduse malo skuplje...

Starke nisam nikad nosio ali jesu kul, pogotovo ako ih nosi dobra riba, i jos pogotovo ako su bele.. Za musko.. sta znam, po malo je pederski, ali moze da prodje, ako ides negde, a da ih nosim svaki dan nisam imao zelju, sigurnije se osecam u er maksu..
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
@Sotir zvani djubre
Ja sam te starke nosila u Gimnaziji kada su bukvalno svi 90te...
Inače se slažem sa tobom, od kad ne pratim gomilu i ja prešla vrlo brzo na Nike, ako se secaš "trojke", crne, vazdušni đon, od boksovane kože 😍
Kupila ih 1997 na moru u Crnoj Gori
Najbolje patike ikada koje sam imala
 
Uzeo sam starke duboke (Chuck Taylor's 2),broj 43 i tesko mi ih je obuci (ukoliko bas ne opustim pertle maltene skroz),i kada ih obucem nekako mi se cine uske i potijesne,duzina mi odgovara prsti me ne zuljaju od vrh patike,ali osjecam kao da mi onaj "cep" bijela guma pritisce prste odozgo,i sa strana mi je bas nekako usko,desna i nije toliko kakva je lijeva patika,cini mi se uza nego desna...I sada kada mirujem dok sjedim osjecam taj pritisak da me malo stiskaju ...Nisam starke bas,bas dugo nosio pa ne znam da li su one takve ili mi treba 1 broj veci?
Mozda ce neko reci ili pomisliti da je glupa tema i pitanje ali meni nije...
Mislite li da kada bi uzeo broj veci,44 umjesto 43 da bi mi bile velike?da li bi samo dobio na duzini ili bi dobio i na sirini?
Prsti mi dodju do br 1 na prikazanoj sliki.
Pogledajte prilog 648084

Velicina u tim brojevima je uglavnom iskazana za deo po kojem gazis. Pogledaj brojku u kojoj su prikazanii cm ( negde su mm ) moze da pise recimo 25.5 ili 255 i tako to. To ti je unutrasnji deo koji je bitniji. izmeri svoju nogu ( stopalo ) i po tome uvek gledaj, sigurnije je, takodje ako je manje uzmes 0.5cm - 1cm vece
 
Poslednja izmena:
Velicina u tim brojevima je uglavnom iskazana za deo po kojem gazis. Pogledaj brojku u kojoj su prikazanii cm ( negde su mm ) moze da pise recimo 25.5 ili 255 i tako to. To ti je unutrasnji deo koji je bitniji. izmeri svoju nogu ( stopalo ) i po tome uvek gledaj, sigurnije je, takodje ako je manje uzmes 0.5cm - 1cm vece
0.5cm sam i htjeo uzeti,ali posto nije bilo inda uzmem 43,i sad zamjenio za 1cm veci.
 

Back
Top