Патике на +35

Mimi95

Buduća legenda
Poruka
33.530
Могу некако да схватим да се носе патике зими(кад нема снега),али не схватам зашто се носе по великим врућинама.
Постоји више врста обуће за лето,као што су еспадриле,мокасине или сандале.
 
Poslednja izmena:
Могу некако да схватим да се носе патике зими(кад нема снега),али не схватам зашто се носе по великим врућинама.
Постоји више врста обуће за лето,као што су еспадриле,мокасине или сандале.
A šta fali ?Pa imaš pčatnene patike za leto ..Recimo i Starke..Ja nosim.
Sandale ne podnosim, espadrile mi spadaju ..
 
Могу некако да схватим да се носе патике зими(кад нема снега),али не схватам зашто се носе по великим врућинама.
Постоји више врста обуће за лето,као што су еспадриле,мокасине или сандале.
Ne umem da hodam u toj obuci koju si nabrojala a i ne svidja mi se.. Patike mi ne predstavljaju nikakv problem po vrucini, ne znoje mi se noge.
 
To za 10km setnju ,trcanje ili hodanje po sumi nije a inace u otvorenoj obuci ne mozes da udjes u nijednu iole ozbiljnu firmu i drzavnu ustanovu,tako mozes i da se cudis sto svi ne nosimo potkosulje kad je 35°,pa prosto da se ne sliva znoj po drugima
 
To za 10km setnju ,trcanje ili hodanje po sumi nije a inace u otvorenoj obuci ne mozes da udjes u nijednu iole ozbiljnu firmu i drzavnu ustanovu,tako mozes i da se cudis sto svi ne nosimo potkosulje kad je 35°,pa prosto da se ne sliva znoj po drugima
Постоји и друга затворена лагана обућа за лето,која је погодна и за шетњу.
Иначе,многи не носе поткошуље ни зими,а то ми јесте чудно.
 
Постоји и друга затворена лагана обућа за лето,која је погодна и за шетњу.
Иначе,многи не носе поткошуље ни зими,а то ми јесте чудно.
Kao sto je svaki model patika razlicit i razlicite su im namene ,pa ih proizvodjaci vec deklarisu da li su trcanje ili do kafica
 
Могу некако да схватим да се носе патике зими(кад нема снега),али не схватам зашто се носе по великим врућинама.
Постоји више врста обуће за лето,као што су еспадриле,мокасине или сандале.
Gledaj, ima nesto sto se zove stil oblacenja, licni stil svakoga od nas (izbor odece,obuce i generalno kompletnog izgleda).
Neko nosi iskljucivo sportsku garderobu, neko (ja naprimer) nosim patike ali ne klasicne, nego bas za setnju, koje i idu na casual garderobu.
Cipele samo kad oblacim kosulju.
Zasto bi neko nosio espadrile ako mu ze ne uklapaju u njegov nacin odevanja? Ili nedajboze sandale?
Patike ne idu ni na -35
Mislis? :per:
 
Gledaj, ima nesto sto se zove stil oblacenja, licni stil svakoga od nas (izbor odece,obuce i generalno kompletnog izgleda).
Neko nosi iskljucivo sportsku garderobu, neko (ja naprimer) nosim patike ali ne klasicne, nego bas za setnju, koje i idu na casual garderobu.
Cipele samo kad oblacim kosulju.
Zasto bi neko nosio espadrile ako mu ze ne uklapaju u njegov nacin odevanja? Ili nedajboze sandale?

Mislis? :per:
У реду,нисам мислио ништа лоше.Имате право,свако има свој стил.
 
Pre neki dan se selim i lik koji je trebao da me seli, ostane bez radnika i dovede ortaka. Hvataju oni ves masinu, krenuse ka stepenicama, ja ga gledam, krupan, deluje jak, zadihao se, a gledam ga u japankama, tike tike tike niz stepenice. Hehehe bole njega djon.
 

Back
Top