Pasulj za doručak?

Kako vam to prija i u kojim slučajevima jedete pasuljicu za doručak ?
Kad sam na faks i ne stignem da doruckujem pa odem na rucak samo
Volim da kazem...da doruckujem rucak...ili...rucam dorucak...
Uglavnom znam da uzmem pasulj jer prave prelep...uglavnom lepsi i od maminog...
I osecam se ok...
Ps moja baba znala ranim jutrom da jede supu za dorucak, nasledila sam ovo od nje, samo za pasulj #pis
 
Kad smo vec kod pasulja - kakav volite i kako ga spremate?
Ja volim corbast, srednje gustine, iskljucivo sa slaninom, ako je previse susena i oseca se na dim onda mora da se prokuva. Mada nekad stavim i kolenicu. Ne volim lovor ili neke egzotike samo suva paprika.
Zaprska na masti - luk, sargarepa i posle obavezno domaca aleva slatka i malo ljuta tucana i biber. A zaboravih i brasno da uprzim
 
Ако физикалишеш онда има смисла, и то негде између 10,11 сати кад се истрошиш. Овако, не видим неку логику.

bio sam kod drugara te sam mu pomagao sa nekom ekipom kad je malterisao kuću
keva mu je onda spremila doručak za pauzu , tako u to vreme oko 11h...bilo je tu svega, od gibanice do pasuljice i to onog gustog, meljanog, hladnog
što ga naročito volim da jedem...za ručak bilo je naravno prasence, sarme, punjene paprike, roštilj

mnogo dobra klopa bila
 
bio sam kod drugara te sam mu pomagao sa nekom ekipom kad je malterisao kuću
keva mu je onda spremila doručak za pauzu , tako u to vreme oko 11h...bilo je tu svega, od gibanice do pasuljice i to onog gustog, meljanog, hladnog
što ga naročito volim da jedem...za ručak bilo je naravno prasence, sarme, punjene paprike, roštilj

mnogo dobra klopa bila
То ти причам, кад запнеш физички онда итекако има смисла,
 

Back
Top