Pastori Jones i Sapp zapalili svetu knjigu muslimana

  • Začetnik teme Začetnik teme Mingo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
110321056.jpg

Terry Jones i Wayne Sapp (Foto: AFP)

Održali "suđenje" Kur'anu
Pastori Jones i Sapp zapalili svetu knjigu muslimana

Kontroverzni sveštenik evangelističke crkve sa Floride Terry Jones nadgledao je spaljivanje primjerka svete knjige muslimana, Kur'ana, u nedjelju u jednoj maloj crkvi na Floridi.


U nedjelju je održano "suđenje Kur'anu", a pastor Wayne Sapp proglasio je svetu knjigu muslimana "krivom za zločine" i "pogubio je".

Spaljivanje Kur'ana nadgledao je sveštenik Terry Jones koji je prošle godine, na dan obilježavanja terorističkog napada na Svjetski tgovinski centar u New Yorku, 11. septembra, želio spaliti Kur'an.

Svetu knjigu muslimana držali su potopljenu sat vremena u kerozinu, a zatim su je stavili u metalnu posudu u sredini crkve, te ju je Sapp zapalio.

Kur'an je gorio deset minuta, a prisutni su fotografisali taj prizor i molili se.

Podsjetimo, sveštenik terry Jones izazvao je bijes javnosti kada je u septembru htio spaliti Kur'an, a njegovu namjeru osudili su i američki predsjednik Barack Obama, državna sekretarka Hillary Clinton i ministar odbrane SAD-a Robert Gates.

On tada nije sproveo u djelo svoju namjeru, te istakao kako ti ne bi ni učinio jer je već postigao šta je želio.

No, sada je istakao kako je "pokušao muslimanima dati šansu da odbrane svoju svetu knjigu, ali nije dobio nikakav odgovor".

Spaljivanje Kur'ana je bilo otvoreno za javnost, a "suđenju" i "pogubljenju" svete knjige prisustvovalo je oko 30 osoba, prenosi AFP.

Iako je danima najavljivao ovaj događaj, Jonesa su ljudi uglavnom ignorisali. Pojavilo se tek nekoliko njegovih sljedbenika zadojenih mržnjom.

Sveštenik je, ipak, istakao kako smatra "suđenje Kur'anu" uspješnim.

(Sarajevo-x.com)
 
Ovo je strasno sto rade Krscani i to samo mogu Krscani uciniti jer muslimani ne spaljuju nista svijeto kod Krscana a ovo je dokaz da njihov postupak nece proci nekaznjeno jer oni ce gorjeti u paklu zbog toga.Mi muslimani smo tolerantni i mi postujemo Krscanske svjetinje tako da nije poznato da je ijedan musliman spalio Bibliju nego su muslimani uvijek postovali Krscane i zeljeli su da zive zajedno s njima.Ipak ovaj postupak treba osuditi Barack Obama jer mislim da ako muslimani zele da zive zajedno sa Krscanima u Americi mislim da se mora neko od nadleznih oglasiti i osuditi ovu bljuvotinu Terry Jonesa i Sappa.
 
Ovo je strasno sto rade Krscani i to samo mogu Krscani uciniti jer muslimani ne spaljuju nista svijeto kod Krscana a ovo je dokaz da njihov postupak nece proci nekaznjeno jer oni ce gorjeti u paklu zbog toga.Mi muslimani smo tolerantni i mi postujemo Krscanske svjetinje tako da nije poznato da je ijedan musliman spalio Bibliju nego su muslimani uvijek postovali Krscane i zeljeli su da zive zajedno s njima.Ipak ovaj postupak treba osuditi Barack Obama jer mislim da ako muslimani zele da zive zajedno sa Krscanima u Americi mislim da se mora neko od nadleznih oglasiti i osuditi ovu bljuvotinu Terry Jonesa i Sappa.

a ovo je... sta?

charred-Bible.jpg


Christians in Gaza Fear for Their Lives as Muslims Burn Bibles and Destroy Crosses

http://www.thoughtsfromaconservativemom.com/?p=12560
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo je strasno sto rade Krscani i to samo mogu Krscani uciniti jer muslimani ne spaljuju nista svijeto kod Krscana a ovo je dokaz da njihov postupak nece proci nekaznjeno jer oni ce gorjeti u paklu zbog toga.Mi muslimani smo tolerantni i mi postujemo Krscanske svjetinje tako da nije poznato da je ijedan musliman spalio Bibliju nego su muslimani uvijek postovali Krscane i zeljeli su da zive zajedno s njima.Ipak ovaj postupak treba osuditi Barack Obama jer mislim da ako muslimani zele da zive zajedno sa Krscanima u Americi mislim da se mora neko od nadleznih oglasiti i osuditi ovu bljuvotinu Terry Jonesa i Sappa.

Прво Евангелистичка црква су ТЕШКА СЕКТА - а друго, мухамеданци заиста треба да се запитају зашто се овакве ствари догађају и да ли се они својим понашањем ПЕЊУ НА ГЛАВУ ДРУГИМ ЉУДИМА... а треће, зар нису у Египту пре десетак дана мухамеданци чак спалили хришћанску цркву и побили неке хришћане што је сигурно горе него спалити Куран...
 
Ovo je strasno sto rade Krscani i to samo mogu Krscani uciniti jer muslimani ne spaljuju nista svijeto kod Krscana a ovo je dokaz da njihov postupak nece proci nekaznjeno jer oni ce gorjeti u paklu zbog toga.Mi muslimani smo tolerantni i mi postujemo Krscanske svjetinje tako da nije poznato da je ijedan musliman spalio Bibliju nego su muslimani uvijek postovali Krscane i zeljeli su da zive zajedno s njima.Ipak ovaj postupak treba osuditi Barack Obama jer mislim da ako muslimani zele da zive zajedno sa Krscanima u Americi mislim da se mora neko od nadleznih oglasiti i osuditi ovu bljuvotinu Terry Jonesa i Sappa.


:lol:

 

Back
Top