ПАСТОР : Србија мора да заустави прилив миграната! Грађани не смеју да се плаше да изађу на улицу

sto dobrojutro? to rekoh jos u prvom postu a ti siris gnev ko pichkitza koja drzi tablu dole azilanti... pogeda te popreko, vadis utoku, krene ili krenu na tebe..cap
Dobrojutro, napadi se događaju već godinama, a ti pričaš o nekom ako, i kad.
Gde te drže kad ne znaš ništa o napadima na srpkinje?
Tu mi pričaš o utokama a ja ti rekoh od početka da ti je džabe utoka kad ti već rasčereče sestru.
Aj se trgni malo iz detinjastog kurčenja i shvati da će kad tebi bude trebala utoka, njoj da bude kasno.
 
Dobrojutro, napadi se događaju već godinama, a ti pričaš o nekom ako, i kad.
Gde te drže kad ne znaš ništa o napadima na srpkinje?
Tu mi pričaš o utokama a ja ti rekoh od početka da ti je džabe utoka kad ti već rasčereče sestru.
Aj se trgni malo iz detinjastog kurčenja i shvati da će kad tebi bude trebala utoka, njoj da bude kasno.
nemam sestru pa ne mogu da razmisljam ko ti
a ako imas sestru onda ih skracuj za glavu a ne da ovde dramoseris
 
Nisu problem dok im ne padne na pamet da nekoga izbodu ili siluju. Posle ćemo da mislimo šta sa njima.
onaj ko ih je pustio u srbiju nek se ebe sa tim problemom...nisam placen da razmisljam o tako kompleksnoj problematici tipa ustanak braco koljimo obojene masne i smrdljive... mozda iz bosne da dodju oni fini obrazovani placenici sto su imali iskustva u proslom ratu da se podsete...
 
Ti si stvarno tako glup il se samo praviš?
kinfac, sto se zmajavas sa problemom koji ne mozes resiti... u svakoj drzavi na svetu imas pun q takih... integrisu se u drustvo i gotovo, koji divljaju popiju metak ili odu u murdelj ili budu proterani...drzava ce im odrediti opstine gde mogu da se razmnozavaju na miru i to je to... kao u francuskoj ili britaniji...
 
kinfac, sto se zmajavas sa problemom koji ne mozes resiti... u svakoj drzavi na svetu imas pun q takih... integrisu se u drustvo i gotovo, koji divljaju popiju metak ili odu u murdelj ili budu proterani...drzava ce im odrediti opstine gde mogu da se razmnozavaju na miru i to je to... kao u francuskoj ili britaniji...
Čekaj, jel moram ko debilu da ti crtam da je džabe metak kojim se tako infantilno kurčiš kad je neko zbog koga bi ga upotrebio već trajno oštećen.
Problem se može rešiti i to po zakonu, a ako takvog zakona nema, onda treba naterati zakonodavca da zakon donese.
 
Čekaj, jel moram ko debilu da ti crtam da je džabe metak kojim se tako infantilno kurčiš kad je neko zbog koga bi ga upotrebio već trajno oštećen.
Problem se može rešiti i to po zakonu, a ako takvog akona nema, onda treba naterati zakonodavca da zakon donese.
pa nateraj zakonodavca sta cu ti ja vako vernicki miroljubiv mirotociv i miropomazan?
mene vise brine sto su resili da vracar i satri grad popune njima, vracar vise, jer to nisu sns opstine...iz nekog cefa valjda...
 
pa nateraj zakonodavca sta cu ti ja vako vernicki miroljubiv mirotociv i miropomazan?
mene vise brine sto su resili da vracar i satri grad popune njima, vracar vise, jer to nisu sns opstine...iz nekog cefa valjda...
Pa to čovek sa početka teme i traži.
Ti si počeo sa frljanjem utokama i kalašima.
Tu kod vas oni i neće smeti da prave sranja jer erovatno već imaju zaštitu od lokalnih krimosa uz uslov da koriste uluge lokalnih prostitutki .
Žale se ovi koji nemaju zaštitu.
 
Pa to čovek sa početka teme i traži.
Ti si počeo sa frljanjem utokama i kalašima.
Tu kod vas oni i neće smeti da prave sranja jer erovatno već imaju zaštitu od lokalnih krimosa uz uslov da koriste uluge lokalnih prostitutki .
Žale se ovi koji nemaju zaštitu.
sve si citirao samo nisi rekao glavno, sta ti trazis na ovoj temi sa sestrama i clanovima zenske obitelji koje stalno pominjes?

:thinK: kalsima? brate, ti nisi budala tis malo oslepeo od nekeke meni nedefinisane mrznje spram jadnih ljudi koji su ostali bez doma...
 
sve si citirao samo nisi rekao glavno, sta ti trazis na ovoj temi sa sestrama i clanovima zenske obitelji koje stalno pominjes?
Pokušavam da kažem da nikakva utoka ne pomaže kad se sranje već dogodilo.
Džaba kurčenje.
 
sve si citirao samo nisi rekao glavno, sta ti trazis na ovoj temi sa sestrama i clanovima zenske obitelji koje stalno pominjes?

:think: kalasima? brate, ti nisi budala tis malo oslepeo od nekake meni nedefinisane mrznje spram jadnih ljudi koji su ostali bez doma...
 
Pokušavam da kažem da nikakva utoka ne pomaže kad se sranje već dogodilo.
Džaba kurčenje.
niko se ne kurci otkud ti sad to?
pitao si kako treba ja tioreko a ti meni ne pomaze...eto ti mislis da ne pomaze ja mislim da ako me napadnu pomoci ce i mirna bosna
 
Zasto bi to bio problem?
Napadi i silovanja se desavaju i ovako, zasto bi se neko zabrinuo zbog napada nekog migranta?

Možda zbog prevencije. Nije baš pametno a ni reprezentativno da od centra svog glavnog grada napraviš geto pun nezadovoljnika i potencijalnih izazivača problema. To samo pokazuje da ovde država odavno ne postoji.

P.S. Jel ti mene zahebavaš ovim pitanjima?
 

Back
Top