Energija nulte tačke? Teorija holograma? Da li svest zapravo upravlja našim telima putem kvantnih mikrotubula u našim mozgovima? Šta je sa svim tim mrtvim naučnicima? Šta god da je stvarnost, neprestani ritam „otkrića“ o NLO-ima sada očigledno uključuje i verske vođe, koji bivaju upućeni u plan za obelodanjivanje zakazano za 2027. godinu. Možda je projekat „Plavi zrak“ (Blue Beam) spreman za premijeru...
Peri Stoun, uticajni pastor i autor iz Tenesija, tvrdi da su američki obaveštajni zvaničnici rekli hrišćanskim vođama da pripreme svoje vernike za predstojeća vladina otkrića u vezi sa vanzemaljskim bićima, upozoravajući da bi šokantni nalazi mogli uzdrmati same temelje njihove vere.
U nedavnom video snimku, Stoun je naveo da su pastori informisani o neidentifikovanim letećim objektima i takozvanim „reptilima“ koji su u posedu vlade. Ova tvrdnja dolazi nakon naredbe predsednika Trampa Pentagonu i sekretaru odbrane Pitu Hegsetu da objave sve informacije koje vlada poseduje o vanzemaljcima.
„Imaćete ljude koji će reći – ako postoje galaksije i navodno druge kreacije u njima, onda je cela priča o postanju mit. Imaćete ljude koji će postati apostati (otpadnici) i okrenuti leđa hrišćanskoj veri jer nemaju odgovor na ono što će čuti“, rekao je Stoun.
Stoun je dodao da bi i nevernici mogli biti toliko potreseni ovim saznanjima da će verske vođe videti priliv ljudi koji traže odgovore.
Uprkos Trampovoj naredbi, neki od najviše rangiranih zvaničnika ostaju skeptični. Potpredsednik Džej Di Vens izjavio je u martu da je najverovatnije objašnjenje za vanzemalje to da su oni zapravo „demoni“.
„Kada čujem za natprirodne fenomene, to je pravac u kom razmišljam: hrišćansko razumevanje je da postoji mnogo dobra, ali i zla. Mislim da je jedna od najvećih đavolovih prevara to što je ubedio ljude da on nikada nije postojao“, rekao je Vens.
Ipak, neki u Kongresu se ne slažu sa Vensovim odbacujućim stavom, uključujući kongresmena Tima Berčeta:
„Brifovale su me skoro sve 'alfabet' agencije (CIA, FBI, itd.). Reći ću samo ovo – da objave stvari koje sam ja video, bili biste budni noću i brinuli o tome. Zemlja bi se 'odlepila' da je javnost čula sve što sam ja čuo. Zahtevali bi odgovore“, izjavio je Berčet.
Želite li da pronađem više informacija o projektu Blue Beam ili detalje o Trampovoj izvršnoj naredbi o NLO dosijeima?
OPSIRNIJE, OVDE https://www.zerohedge.com/political...mps-alien-files-release-could-shatter-beliefs
Peri Stoun, uticajni pastor i autor iz Tenesija, tvrdi da su američki obaveštajni zvaničnici rekli hrišćanskim vođama da pripreme svoje vernike za predstojeća vladina otkrića u vezi sa vanzemaljskim bićima, upozoravajući da bi šokantni nalazi mogli uzdrmati same temelje njihove vere.
U nedavnom video snimku, Stoun je naveo da su pastori informisani o neidentifikovanim letećim objektima i takozvanim „reptilima“ koji su u posedu vlade. Ova tvrdnja dolazi nakon naredbe predsednika Trampa Pentagonu i sekretaru odbrane Pitu Hegsetu da objave sve informacije koje vlada poseduje o vanzemaljcima.
„Imaćete ljude koji će reći – ako postoje galaksije i navodno druge kreacije u njima, onda je cela priča o postanju mit. Imaćete ljude koji će postati apostati (otpadnici) i okrenuti leđa hrišćanskoj veri jer nemaju odgovor na ono što će čuti“, rekao je Stoun.
Stoun je dodao da bi i nevernici mogli biti toliko potreseni ovim saznanjima da će verske vođe videti priliv ljudi koji traže odgovore.
Uprkos Trampovoj naredbi, neki od najviše rangiranih zvaničnika ostaju skeptični. Potpredsednik Džej Di Vens izjavio je u martu da je najverovatnije objašnjenje za vanzemalje to da su oni zapravo „demoni“.
„Kada čujem za natprirodne fenomene, to je pravac u kom razmišljam: hrišćansko razumevanje je da postoji mnogo dobra, ali i zla. Mislim da je jedna od najvećih đavolovih prevara to što je ubedio ljude da on nikada nije postojao“, rekao je Vens.
Ipak, neki u Kongresu se ne slažu sa Vensovim odbacujućim stavom, uključujući kongresmena Tima Berčeta:
„Brifovale su me skoro sve 'alfabet' agencije (CIA, FBI, itd.). Reći ću samo ovo – da objave stvari koje sam ja video, bili biste budni noću i brinuli o tome. Zemlja bi se 'odlepila' da je javnost čula sve što sam ja čuo. Zahtevali bi odgovore“, izjavio je Berčet.
Želite li da pronađem više informacija o projektu Blue Beam ili detalje o Trampovoj izvršnoj naredbi o NLO dosijeima?
OPSIRNIJE, OVDE https://www.zerohedge.com/political...mps-alien-files-release-could-shatter-beliefs