PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne umeš da čitaš?U predhodnim porukama sam napisao da imaju očajne pesme, grozan nastup i da mi ih je samo žao.Nemam posebno mišljenje o njima ali ih sigurno ne slušam!Da imate oči već bi odavno uočili da je "ono" muško, kao što se iz aviona vidi da je Kristinna "žensko"....
 
levrone:
Kakvi su to nadmeno-arogantni nastupi. Možda je neko ipak hteo da vidi žensku umesto muškog.... Umesto svega toga mogla bi da nam kažeš šta si još primetila dok si ih sa uživanjem slušala. :)
Prosvetli neprosvećene! :)

Opet ti... Da skratimo priču, reci ukratko šta ti nije jasno pa ću ti pojasniti, ako sam u mogućnosti.Ti baš voliš da provociraš ljude?E, da sad sam se setila da nisi odgovorio na jednu poruku...Još uvek si ubeđen da ih slušam?
 
levrone:
Šta mi nije jasno? Hm...'Ajde za početak, koja ti se pesma najviše svidela? :) Možeš samo jednu da kažeš! :)


Rekao si "prosvleti neprosvećene", pa sam pomislila da si ne prosvećen.Ova fora polako počinje da mi se dopada.Samo ne razumem...danas xtina kao ne može da se poredi ni sa kim...nemojte da me zasmejavate, a da li sam muško ili žensko zavisi od raspoloženja, nažalost sam žensko..oduvek sam patila zbog toga...Tokio ne slušam, shvati to ! Trenutno sam zaluđena pesmom"turn the page"od mettalice, a i def leppard je tu negde............
 
Ha...:) To me podseća na to kad sam sa ortacima zvao mog cimera, menjali smo se na slušalici i nežnim glasićima smo ga ložili,...i ložili......Tip je stvarno mislio da priča sa ribama. :) Čitav sat smo nesrećnika obrađivali.
Najgore je bilo to što me je posle smarao o tim ribama: pa, ko je to, pa rekle su da će doći, pa što ih ne pozoveš.........Surovo.....nadasve!!!!!! :)
 
Dokle ste došli od pitanja šta mislite o Tokio Hotelu??? Do priče o tome da li je katy muško ili žensko... Ali dobro.
Reći ću vam sada sta JA mislim o TH. Prvo što sam pročitala ovde je to da niko od vas nije ni čuo njihove pesme ali ste svi zapazili da oni ne znaju da pevaju, da su kreštavci i da su "nafurani mali balavci iz Magdeburga koji veze nemaju ni sa muzikom, ni sa pisanjem pesama". S obzirom na to da ne znate ništa o njima, kako onda možete da im sudite? Da li znate njihove ostale pesme? Ne. Da li znate o čemu pevaju one, tj. njihov prevod? Ne. A ponovo ih tu blatite. Baš bih želela da vidim vas na njihovom mestu. Kao vi biste umeli da otpevate nešto bolje od njih? Ma daaaaaaaaajte! Koga zavaravate??! Zar stvarno mislite da bi toliko dobro prošli da nisu oni sami dobri? Možda ćete pomisliti da sam samo jedna od onih napaljenih klinaka koje tu i tamo spominjete, ali onda se grdno varate. Ako je neko stvarno razumeo o čemu pevaju neka se oglasi, a ako ne...ja barem umem da procenim ko je dobar a ko ne i verujte mi, ovo je jedna od boljih grupa koje sam do sada cula. Oni, zaboga, pevaju po raznim mestima od malih nogu. Ili vi stvarno mislite da bi ih neko slušao da su "kreštavci"?
 
ginny:
Dokle ste došli od pitanja šta mislite o Tokio Hotelu??? Do priče o tome da li je katy muško ili žensko... Ali dobro.
Reći ću vam sada sta JA mislim o TH. Prvo što sam pročitala ovde je to da niko od vas nije ni čuo njihove pesme ali ste svi zapazili da oni ne znaju da pevaju, da su kreštavci i da su "nafurani mali balavci iz Magdeburga koji veze nemaju ni sa muzikom, ni sa pisanjem pesama". S obzirom na to da ne znate ništa o njima, kako onda možete da im sudite? Da li znate njihove ostale pesme? Ne. Da li znate o čemu pevaju one, tj. njihov prevod? Ne. A ponovo ih tu blatite. Baš bih želela da vidim vas na njihovom mestu. Kao vi biste umeli da otpevate nešto bolje od njih? Ma daaaaaaaaajte! Koga zavaravate??! Zar stvarno mislite da bi toliko dobro prošli da nisu oni sami dobri? Možda ćete pomisliti da sam samo jedna od onih napaljenih klinaka koje tu i tamo spominjete, ali onda se grdno varate. Ako je neko stvarno razumeo o čemu pevaju neka se oglasi, a ako ne...ja barem umem da procenim ko je dobar a ko ne i verujte mi, ovo je jedna od boljih grupa koje sam do sada cula. Oni, zaboga, pevaju po raznim mestima od malih nogu. Ili vi stvarno mislite da bi ih neko slušao da su "kreštavci"?
Naravno da znam sta pevaju i razumem text.Cula sam i ostale pesme i isto su mi krshave i kretsave kao i ova sto su je maznuli "Durch den Monsun".Necu cekati da mi ti objasnis i nauci da respektiras tudje misljenje i da ne sudis tako na brzaka.A to da li ja o njima nesto znam i sta znam prepusti meni.O tome ne treba ti da brines.
PoZZ
Over & Out
 
Vi ne znate ni da citate, posebno levrone, a da znate, videli bi ste da sam to napisala ja, a ne ginny. I, ako imate mene da vredjate, cekam vas. Dajte mi najbolje, ako umete. Jaki ste o klevetanju Tokio Hotela, da vas vidim sad. Kad sam to pisala bila sam kod ginny kuci, a sad kod mene morala sam da napravim svoje korisnicko ime da vam odgovorim, da bih ja licno vama rekla schta mislim, a i vi meni. Da ne bi ischlo posredno. Vasch red.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top