Quantcast

Pasivizirana adresa

sokic

Ističe se
Poruka
2.005
Pasivizirana ili "fiktivna"adresa.iz objektivnih razloga nisam bio na adresi koja mi je u licnoj karti.posto sada moram ponovo da vadim sva dokumenta,vozacka,pasos etc da li je dovoljno da dovedem dva svedoka u mup kao dokaz da sam na toj adresi?to je nekada moglo ne znam sada da li moze tako.bio sam u supu u mestu gde sam prijavljen nisu me uhapsili znaci da su sve poternice ukinute ali imaju neku zabelezbu da se nisam pojavio na nekom sudjenju pre par godina pa mi traze potpis od tog sudije.sada jurim tog sudiju da vidim sta mogu da uradim povodom tog potpisa.
Ima li nekog ko je imao slicne situacije?hvala unapred

sokic

Ističe se
Poruka
2.005
Vrlo jednostavna procedura s obzirom kako mi je ranije bilo komplikovano oko adrese.sudija mi je potpisao da sam se javio izdao potvrdu odneo u sup zaveli I rekli da ce sutra vec biti sprovedeno.prijatno iznenadjen jos samo da vidim kada budem sutra isao ponovo da trazim novui pasos I vozacku da li su pubovi ispunili rec.

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.597
Mislim da je ta kockica u racunaru suda ukinuta.....mnogo su je zloupotrebljavali....dve godine su me zezali za registraciju zadnjih dve tri me ne diraju iako imam nekih poziva za saobracaj i za neke parnice...
Verujem da policija vise ne reaguje na te gluposti. " Nisi primio poziv na adresi svoje kuce....:) " i onda neki tupson pita komsiluk da li dolazis....i napise da ne zivis na toj adresi....cista budalastina....zadnji put sam otisao kod komandira stanice milicije i vise me ne cimaju....
advokati im ne dolaze na sudjenja, pa ih ne jure po gradu....policija ne dolazi na sudjenja...pa ce mene da traze okolo...cista svinjarija...a postupak ako ne dodjes na neko glupo rociste je poznata, ali sudije je ne postuju vec iskazuju silu....

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.597
Vrlo jednostavna procedura s obzirom kako mi je ranije bilo komplikovano oko adrese.sudija mi je potpisao da sam se javio izdao potvrdu odneo u sup zaveli I rekli da ce sutra vec biti sprovedeno.prijatno iznenadjen jos samo da vidim kada budem sutra isao ponovo da trazim novui pasos I vozacku da li su pubovi ispunili rec.
Sto nisi promenio adresu, ako tamo ne zivis?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.