Pas penzioneru pregrizao polni organ

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.295
BEČ - Jedan pas je napao muškarca u Lincu i pregrizao mu polni organ - ali su lekari, srećom, uspeli da ga spasu, piše dnevnik Oberesterajhiše nahrihten.

Penzioner se nalazio u starom gradu Linca, i zaključavao je lanac svog bicikla kada ga je napao pas.
"Video sam samo senku, i odmah potom se pojavila velika glava psa", prepričao je on. Pas je ujeo muškarca u predelu polnog organa i odmah pobegao.

Penzioner je rekao da je osetio "samo blago peckanje" i da nije ni shvatio kada ga je pas ujeo. Prema pisanju lista, 61-godišnji muškarac je odmah prebačen u bolnicu gde je operisan više sati: "Moj penis je bio pregrižen, a testisi su bili potpuno van kože. Sada sam još i obrezan i imam rupu u penisu, ali sve drugo će se oporaviti."

Prema rečima lekara, čovek je imao "ludu sreću" jer su zubi psa za milimetar promašili krvne sudove.
Policija traga za psom i njegovim vlasnikom. Prolaznici tvrde da se radilo o "borbenom psu", koji nije imao ogrlicu.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/svet/glas-javnosti-22-06-2012/pas-penzioneru-pregrizao-ponos

Хаха "сад имам рупу у пенису". Ваљда је и до сад имао рупу?

Иначе је сасвим невероватна ова његова анегдота. Биће пре да је чинио блудне радње над неким ко се закашљао или кихнуо, па га је било блам да призна. "Велики пас је крив... а сад је побегао," ма да.

Хаха "сад имам рупу у пенису". Ваљда је и до сад имао рупу?

znaš kako, većina muškaraca žmuri dok masturbira pa zato ne znaju da imaju rupu
a isto ogroman broj nema pojma dal uopšte dotiče glavić rukom tokom individualne posevećenosti ženama
one to nemaju pa im nejasno a kako onda uživamo?

Back