Quantcast

party

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
Ko je rekao a ja volims a curom hodati po partijima...ccc :)
Ako pazljivo procitate drugio dio posta, vidjecete da sam mislio da bih volio ici tamo da ljubim Svedjanke

A pitanje sam postavio samo zbog Zabice, da bude u duhu LjiS-a :roll: :hahaha:

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512
jel volite sa svojom drugom polovinom hodati po partijima i piti pivo, pusiti travu ili neku drugu gotivicu?
[video=youtube;CorkRP34o7M]https://www.youtube.com/watch?v=CorkRP34o7M[/video

koliko finih treba za razmijeniti pljuvacku sa njima :zaljubljena: ah te plavokose gore na vr' evrope vesele, glupe...:zaljubljena:
Napustam zamisli o selu, ipak...:hahaha:

šta znam, zavisi od ribe, kolko me inspiriše na budalaštinu a kolko ne, ono, dal je smor neki il je malo brža. msm koji ću ****** u nekoj akciji ako provaljujem da je riba strašljive prirode i mirna ko mače, a opet kako se skrasiti na gajbi sa nekom hektičnom

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
šta znam, zavisi od ribe, kolko me inspiriše na budalaštinu a kolko ne, ono, dal je smor neki il je malo brža. msm koji ću ****** u nekoj akciji ako provaljujem da je riba strašljive prirode i mirna ko mače, a opet kako se skrasiti na gajbi sa nekom hektičnom

E mrzim ribe koje nisu opustene na takvim mjestima, msm kurrvo koji ces ****** tu, aj se negdje drugo promovisi, ajde u neki bKlu gdje se slusa Indira Radic, tamo ionako baje plesu tako sto micaju ruke u ramenima kao da beru jabuke (profesionalna deformacija) i cupkaju koljenima, pa je i samoj tebi lakse, a neki imaju i kesa...
S koliko sam gotivnih riba, ruznijih malo, se izgotivio uz elektronsku muziku, msim tu im ne gledam ljepotu, samo nek ima move dobar...

da, da uglavnom zavisi od ribe...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.