Partneri tipa - ne može

Nemoj da me prozivaš više
Imam formirane kriterijume
u tome ne vidim ništa loše, naprotiv.

a ako pogledamo ko sedi na čelu srbiju zadnjih nekoliko decenija vidimo da su svi listom izbosne
sad ti je valjda malo jasnije zašto mi toliko idu na živac.
Не прозивам те. Водим један занимљив разговор.

Ја тебе разумем и не љутим се.

Nemoj da me prozivaš više
Imam formirane kriterijume
u tome ne vidim ništa loše, naprotiv.

a ako pogledamo ko sedi na čelu srbiju zadnjih nekoliko decenija vidimo da su svi listom izbosne
sad ti je valjda malo jasnije zašto mi toliko idu na živac.
ja ljude dijelim na rurije(ruralce) koji vladaju zadnjih 30 godina i ove normalne. bosanci, bosanski srbi, srbi, hrvati, sve je to isto

Ne znam iskreno. Meni su daleko veći problem oni koji ne znaju svoje granice i ulete grlom u jagode, zaduže se preko svake mere i sve upropaste...
Luzerski mentalitet po meni skoro i ne postoji.
To kad mu neki majstor kaže da nešto ne može oko nekih majstorija obično misli : "Ma nemam nameru da se maltretiram oko nekih gluposti, ludorija i izvoljevanja za male pare!"
Za velike pare naročito ako mu trebaju uradiće sve u sklopu svojih sposobnosti.
Majstori se obično smore kad ih ljudi maltretiraju da rade ko zna kakve perverzije od zahteva i to obično džabe kao već su im platili.

Čak i keramičar će otvoriti svoju firmu i pogađati cenu oko koje će postavljati pločice. Svako kad vidi priliku ugrabiće je i raditi u svoju korist.
Ambicija je nešto prirodno i svojstveno čoveku.

Kao loš znak uvek uzimam to kad neko mnogo priča o drugim ljudima.

Takođe ne volim te luzere i kalimera, njima su svi krivi, ništa nije do njih... Ne volim ljude koji nemaju ljudskost, empatiju izraženu, to znači da su smradovi. I tako.

trebalo bi da ga oboje dožive kao zanimljiv. a ti gnječiš potpitanjima i meni to nije zanimljivo
Много се потресаш због нечега што не би требало да те узрујава.

Моја намера није зла.

Суштина је да су "избосне" и они који су "кул".

Надам се да ти је сада јасније.

А наши разговори никада нису били незанимљиви, почев од москвича који дрифтује по блатњавој њиви, па све до овога.

Иначе @PerfectOne сазнах скоро да је један мој пријатељ, иако је рођен на једном "кул" месту, пореклом "избосне".

Та чињеница код мене не утиче на то што има негативну оцену, већ нешто друго.

Kao loš znak uvek uzimam to kad neko mnogo priča o drugim ljudima.

Takođe ne volim te luzere i kalimera, njima su svi krivi, ništa nije do njih... Ne volim ljude koji nemaju ljudskost, empatiju izraženu, to znači da su smradovi. I tako.
a tis empatican jel? :lol:

neko ko nosi empatiju ima prema svim ljudovima ma kaki bili jer zna da u svakom coveku cuci nevino detence.

Nemoguće mi je da budem sa osobom koja može da vodi razgovor samo o drugim ljudima, a pritom im je ta priča o drugima, meni uglavnom nepoznatim osobama, uglavnom i jedina tema. Potpuno neprivlačne su mi i žene skroz drugačijeg životnog stila, sistema vrednosti, uključujući tu i ekstremne političke stavove. Zamorno je i ne vodi ničemu truditi se, a teško i da će se roditi neka, ma i minimalna, privlačnost.

Back