Партизани су имали легитимно право да униште усташе на Блајбуршком путу

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma Blajburg je nista sta su ti strvinari nad malom decom i zenama i starcima zasluzili. Ubijeno ih je 10 000 a kukaju kao da je ubijeno deset miliona. Koliko je samo cetnika ubijeno u Sloveniji i na Zelengori i kanjonu Sutjeske i celoj ist.Bosni u Maju '45. Pricao mi je jedan pokojni partizan tamo negde 1994 god. da su oni ubili negde oko 40 000 cetnika i to samo iz Srbije na teritoriji jugoistocne Bosne. I to mi je pricao sa gorcinom i zaljenjem i ako je bio partizan jer se radilo mahom o veoma mladim ljudima koju su nemilice ubijani u odnosu na ustase koje su masovno postajali partizani, a taj covek je to gledao kao sto je gledao i zverstva po Bosni koje su ustase cinile.
 
Ma Blajburg je nista sta su ti strvinari nad malom decom i zenama i starcima zasluzili. Ubijeno ih je 10 000 a kukaju kao da je ubijeno deset miliona. Koliko je samo cetnika ubijeno u Sloveniji i na Zelengori i kanjonu Sutjeske i celoj ist.Bosni u Maju '45. Pricao mi je jedan pokojni partizan tamo negde 1994 god. da su oni ubili negde oko 40 000 cetnika i to samo iz Srbije na teritoriji jugoistocne Bosne. I to mi je pricao sa gorcinom i zaljenjem i ako je bio partizan jer se radilo mahom o veoma mladim ljudima koju su nemilice ubijani u odnosu na ustase koje su masovno postajali partizani, a taj covek je to gledao kao sto je gledao i zverstva po Bosni koje su ustase cinile.

E zbog ovakvih stvari treba da naučimo da revanšizam vodi u pokolj. Bez obzira o kome se radi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top